Emekliye Ziraat Bankası Müjde Verdi! Son Dakika Haberi! Bankadan Hemen Ödemeli Nakit Kampanyası!

Emekli maaş hesapları üzerinden nakit kullanmak isteyenlere Ziraat Bankası duyuru yapıldı. Ziraat Bankası yaptığı açıklamada, nakit kulanacak olan kişilere, hemen ödemeli nakit vereceğini açıkladı.

Emekli maaş hesapları üzerinden nakit kullanmak isteyenlere 50 bin TL ve 100 bin TL ödeme hazırlayan Ziraat Bankası, yaptığı yeni açıklama ile birlikte, ilk kez kredi kullanacak olan emeklilere de yüksek limitli krediler ödeneceği açıklandı.

Ziraat bankası başvuru yapan kişilere, maaşlarının 20 katına kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapmaktadır. Sizlerde bu bankadan emekli maaş almanız durumunda onay alabilirsiniz.

EMEKLİYE NAKİT BAŞVURU

Emekli maaşı alanlar Ziraat Bankası nakit üzerinden başvuru yapması durumunda hemen onay vererek, kredi kullandırmaktadır. Emekli maaşı hesabı üzerinden nakit kredi alacak kişilere, 3 ay ertelemeli kredi alabileceksiniz.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Emekli maaş hesapları üzerinden 100 bin TL'ye kadar nakit verilecek ve bu nakit ödemeleri sizlere hemen hesaplara yatırılacak kullandırılacaktır. 100 bin TL'ye kadar kredi almak isteyenlere, banka 5 dakika içinde sonuç vermektedir. 

Emekli maaş üzerinden sadece sizlere Ziraat Bankası değil Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli kredisi verilmektedir. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden uygun faizlerle kredi alacak kişilere, bankalar belirli şartlara göre kredi ödemeleri yapacaktır.