Emin Çapa Halk TV'den ayrıldı mı, neden yok? Halk TV'de sunduğu programa çıkmayan Emin Çapa Bugün en çok araştırılan başlıklar arasında yer aldı. Vatandaşlar Halk TV'de program yapan ünlü ekonomist ve gazetecinin neden ekrana çıkmadığını merak etmeye başladı. Peki, Emin Çapa Halk TV'de neden yok? Emin Çapa Halk TV'den ayrıldı mı, neden ayrıldı?

“Halk TV Emin Çapa’yı kovdu” haberi gündeme bomba gibi düştü. Halk TV'nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalarla da iddialar doğrulandı. Emin Çapa ve Özlem Gürses Halk TV'den kovuldu. Halk TV tarafından yapılan açıklamanın ardından Emin Çapa'da sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Peki, Emin Çapa Halk TV'den neden kovuldu? Emin Çapa Halk TV'den neden ayrıldı?

Emin Çapa Halk TV'den neden ayrıldı?

Emin Çapa ve Özlem Gürses Hakkında Bazı internet sitelerinde yer alan haberler doğru çıktı. Halk TV, Emin Çapa'nın kovulduğu yönünde çıkan haberleri doğruladı. Televizyon kanalı tarafından yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı; "Halk TV kurumsallaşma yolunda bir adım daha atarken uluslararası yayın standartlarının da gereği olarak tüm ekran yüzlerinden kişisel Youtube kanalların paralel yayınlarına son vermelerini istedi. Özlem Gürses ve Emin Çapa bu teklifi ve önerilen ara teklifleri kabul etmeyince ne yazık ki yollarımızı ayırdık".

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Halk TV Emin Çapa ayrıldı mı?

Halk TV tarafından yapılan açıklama sonrasında Emin Çapa da sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Ayrılık haberlerini doğruladı. Bundan sonra Halk TV'de olmayacağını belirten Emin Çapa, Karşılıklı haklı oldukları bazı durumlar olduğunu dile getirdi. Emin Çapa bazı basın organlarında yer alan kanaldan kovulduğu yönündeki haberleri ise yalanladı.