Emirhan Yalçın Kimdir? Nasıl Öldü? Kaç Yaşında? Nereli? Kim Öldürdü?

Ankara Altındağ'da Afganlılar tarafından saldırıya uğrayan genç çocuğun hayatını kaybettiği duyuruldu. Emirhan Yalçın'ın Afganlılar tarafından Altındağ'da öldürüldüğü biliniyor. Emirhan Yalçın kimdir?

Gündem 12.08.2021 - 14:22 12.08.2021 - 14:31

Son dönemlerde ülkemizde en çok konuşulan konulardan biri olan Afganistanlı göçmenler, ülkede huzursuzluk yaratmaya devam ediyor. Türkiye sınırından kontrolsüzce giriş yapan Afganistanlı göçmenler, Türkiye sınırına girdikleri andan itibaren ülkenin huzurunu kaçarak eylemler, olaylar düzenlemeye başladılar. Son olarak Ankara Altındağ'da yaşanan olaylarla gündeme gelen Afganlar, genç bir can aldılar. Ankara Altındağ'da çıkardıkları kavgada 16 yaşındaki Emirhan Yalçın'ın ölümüne sebep oldular. 16 yaşında Afganlıların saldırısı sonucunda hayatını kaybeden Emirhan Yalçın'ın kim olduğu, hayatı, memlekeleti merak ediliyor. Ankara Altındağ'da öldürülen Emirhan Yalçın kimdir? Emirhan Yalçın'ı nasıl öldürdüler? 

Emirhan Yalçın Nasıl Öldü? Kim Öldürdü?

Ankara'nın Altındağ ilçesinde çıkan Afgan eylemleri sonucunda pek çok sorun meydana geldi. Afganlıların rahat durmaması aksine ülkede karışıklık çıkarmasıyla Türkiye'de büyük sorunlar çıkmaya başladı. Afganistan'da yaşayan kişilerin, kontrolsüz bir şekilde ülkemize girmesiyle birlikte ülkede büyük bir kaos ortamı doğmaya başladı. Afganistan'dan gelen ve özellikle genç erkek olan göçmenler, ülkede can yakmaya devam ediyor. Son olarak Ankara Altındağ'da bir ocağa ateş düşüren Afganlılar, 16 yaşındaki bir gencin canını aldı.

16 yaşında olan Emirhan Yalçın, Afganistan'dan göçen bir grup kimliği belirsiz genç tarafından canice öldürüldü. Afganistan uyruklu olduğu bilinen kişiler gece vakti Altındağ'da Battalgazi Mahallesi'nde bulunan parkta Emirhan Yalçın'ı bıçaklı saldırıyla öldürdüler. Emirhan Yalçın, parktaki arkadaşı Ali Yasin Güler ile oturuyordu. Battalgazi Mahallesi'nde tartışmaya başlayan Suriye uyruklu Yahya Abdo ve Muhammed Abdo isimli iki şahıs kavga sırasında Emirhan Yalçın ve arkadaşı Ali Yasin Güler'i bıçakladı. Emirhan Yalçın ve arkadaşı Ali Yasin Güler'i bıçaklayan göçmenler, olay yerinden kaçtı. 16 yaşındaki Emirhan'ın bıçaklı saldırıya uğramasının hemen ardından ambulans ve acil sağlık ekipleriyle hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan ve çok sayıda yerinden bıçaklanan Emirhan'ın hayatını kaybettiği acı haberi, sevdiklerine ve ailesine verdiler. Emirhan Yalçın'ın ölüm haberi sonucunda ailesinin acı çığlıkları yürekleri dağladı. Emirhan Yalçın'ın parkta yanında olan arkadaşının ise tedavisi kaldırıldığı hastanede devam ediyor.

kako-dMlffB8ZdfjieHyP

Emirhan Yalçın Kimdir? Nereli?

Afganistanlı gençler tarafından gece sokakta bıçaklı saldırıya uğrayan Emirhan Yalçın, Ankara Altındağ'da hayatını kaybetti. Bıçaklı saldırı sonucunda hastaneye hayatını kaybeden Emirhan Yalçın'ın ölüm haberini alanlar, Emirhan Yalçın'ın kim olduğunu araştırmaya başladılar. Emirhan Yalçın ailesi ile birlikte Ankara'nın Altındağ ilçesinde yıllardır huzurlu ve mutlu bir hayat sürmekteydi. Lise öğrencisi olan Emirhan Yalçın, lise eğitimine devam etmekteydi. Kendi halinde sakin bir çocuk olan Emirhan Yalçın, göçmenler tarafından Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan Battalgazi Mahallesi'nde bıçaklanarak hayatını kaybetti.

Ekran Resmi 2021-08-12 14.17.02

Olay yerinde sağlık ekipleri tarafından ilk müdahelesi yapılan Emirhan Yalçın, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sağlık ekiplerinin tüm müdahelelerine rağmen Emirhan Yalçın hayatını kaybetti. Emirhan Yalçın'ın cenazesi Ankara'da defnedildi.

Emirhan Yalçın instagram hesabı

Emirhan Yalçın'ın Instagram hesabı birçok kişi tarafından merak edilse de Emirhan Yalçın'a ait instagram adresi bulunmuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@