Emre Altuğ Çağla Şikel taraflarında neler oluyor. Yoksa ikili arasında buzlar eriyor mu?

2008 senesinde sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti geçtiğimiz birkaç sene öncesinde tekrardan ani bir kararla ayrıldıklarını açıklamışlardı. Bu ikiliyi birbirine çok yakıştıran hayranları ise bu ayrılık karşısında şok olmuşlardı. Gün geçmiyordu ki sosyal medyada Emre Altuğ ve Çağla Şikel hakkında iddialar ortaya atılmasın. Herkesin umudu olan Emre Altuğ ve Çağla Şikel barıştı haberleri gün gün söylenedursun Geçtiğimiz günlerde ikili hakkında şok bir ifşa ortaya çıktı.

14 sene öncesinde birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ve iki tane çocukları olan Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti, 7 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı almışlardı . Ayrılmaları sonrasında sürekli olarak gündemde olan çif,t katıldıkları tüm programlarda Biz arkadaşız yorumları ile sevenlerini hep üzmekteydiler.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Ancak Emre Altuğ'un Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda söylediği sözler sonrasında Çağla Şikel'e sitem ediyor yorumları da sosyal medyada çok konuşuldu

Sürekli olarak magazin gündemini en çok takip edilen çiftlerinden olan Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti 2015 senesinde boşanma kararı aldıklarını ilk sosyal medyada açıklamışlardı . Anlaşarak boşanmaya karar verdiklerini belirten çift, çocukları için ilerleyen vakitlerde de bir arada olacaklarını ve görüşmeye devam edeceklerini belirtmişlerdi. Gün gün haklarında barıştılar iddiaları ortaya atılan çift hakkında şu sıralar tekrardan birlikteler iddiaları söylenirken, yakın çevrelerinden ise arkadaş olarak bile görüşmediği söylentileri de mevcut

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Emre Altuğ; eski eşi Çağla Şikel ile alakalı şok bir açıklama yaparak herkesi üzdü. Hayranlarının birlikte göremediği çifti arkadaş olarak kabul ettikleri ve arkadaş olarak bile bir arada gördüklerinde mutlu olduklarını söyleyecek olursak Emre Altuğ'un son açıklamaları herkesi hezeyana uğratacak türden idi. 

Emre Altuğ, katıldığı programda arkadaş kalamadıklarını sadece çocukların anne ve babası olduklarını ve aralarında arkadaşlık Bağları olmadığını belirtmesi, sevenlerini üzerken ikili arasındaki soğukluğun devam ettiği Aşina gözler önüne serildi.