Emre Aşık Tutuklandı Mı? Suçlamalara Neler Dedi? Kavga Büyüyor!

Emre Aşık'a çocuklarına şiddet uyguladığı gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılmıştı. Gözler milli futbolcuya çevrilmişti. Emre Aşık tutuklandı mı?

Magazin 29.07.2021 - 10:00 29.07.2021 - 10:03 Ece Sahan

Eski milli furbolcu Emre Aşık'ın eki eşi Yağmur Sarnıç ile olaylı davasında flaş gelişme yaşandı. Emre Aşık çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla hapğis cezasına çarptırılmıştı.

Deliller kapsamında Emre Aşık'a çocuklarına "Basit yaralama" suçundan 6 ay 44 gün hapis cezası verilirken, çocukların dadısı Sanavar da 6 ay 45 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Gerekçeli kararda Emre Aşık'ın çocuklarına karşı iki kez basit yaralama diğer sanık dadı Sanavar'ın ise silahtan sayılan terlikle çocuklara karşı 3 kez basit yaralama suçu işlediği sabit olduğu yazıldı. 

Babalarının yanında olan çocukların vücutlarında morluklar ve ezilmelerin tespit edildiğinin belirtildi. Çocukların anneleri Yağmur Sarnıç'a babalarının boğazlarını sıktığını ve kulaklarını çektiğini, aynı zamanda dadıları Sanavar'ın da karanlık odaya kilitleyip terlik ile vurduğunu anlattığı belirtildi.

EMRE AŞIK NE DEDİ?

Tüm gözler Emre Aşık'a çevirilirken Yağmur Sarnıç sabah manidar bir paylaşım yaptı. Yağmur Sarnıç sosyal medya hesabından sevgilisi ile çizgi film fitreli bir paylaşım yaptı.

Emre Aşık ise henüz bir açıklama yapmadı.

Yağmur Sarnıç da daha önce sevgilisi ile sevgilisi Emre Aşık'ı öldürme planı yaptığı gerekçesiyle davalık olmuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@