Emre Aşık'ın sorunlu bir boşanma süreci geçirdiği ve davalık olduğu Yağmur Sarnıç ile Beyaz Tv yorumcusu Seren Serengil kavgası başka bir boyuta evirildi. Peki ikili neden kavga etti? Eski futbolcu Emre Aşık'ın oldukça sorunlu bir boşanma geçirdiği eski

Emre Aşık'ın sorunlu bir boşanma süreci geçirdiği ve davalık olduğu Yağmur Sarnıç ile Beyaz Tv yorumcusu Seren Serengil kavgası başka bir boyuta evirildi. Peki ikili neden kavga etti?

Eski futbolcu Emre Aşık'ın oldukça sorunlu bir boşanma geçirdiği eski eşi Yağmur Sarnıç'ın karıştığı olaylar ağızları açık bırakamaya devem ediyor. Emre Aşık'ı öldürtmeye çalışmaktan, tehdit, jandarmaya hakaret, firari olma, adam tutma gibi olaylara karışarak başka bir boyuta ulaşan Yağmur Sarnıç yine olay olarak gündeme geldi.

Yağmur Sarnıç, Seren Serengil için skandal bir paylaşım yaparak ağızları açık bıraktı. Yağmur Sarnıç, Seren Serengil’in vajinasıyla ilgili yaptığı paylaşım pes dedirtti.

Yağmur Sarnıç yaptığı paylaşımda Seren Serengil'in özel bölgesine yakınlaştırdığı fotoğrafı koydu ve "Fazla kullanılmış, sarkmış. Tabi 50 yılda birçok kez yiyince normal anlıyorum. Bacak aran çok kötü. Bin tane olsa birini buna değdirmem. Dikkat et tren kaçmasın içine.

"Kerhanede çalışan koliye davet eden motordan farksızsın. 16 yaşında gazinoda milletin kucağında hoplayıp konsomatrislik yapan sen değil misin? Analı kızlı verici tim. Anası kocadan kocaya kaçarsa kızı ne olur zaten." ifadelerini kullandı.

Konuşulan dedikodulara göre Seren Serengil'in Yaşar İpek'in kendisinden sonra Yağmur Sarnıç ile aşk yaşadığına dair dedikoduları duyunca Yağmur Sarnıç'la uğraşmaya başlamış ve bunun üzerine Yağmur Sarnıç'ta bu tür paylaşımlara başlamış.

NELER OLMUŞTU?

Emre Aşık ile olaylı bir boşanma davası geçiren Yağmur Sarnıç, çocuklarını vermemek için sinir krizi geçirme, silahla tehdit, jandarma kontrolünde dur ihtarına uymayıp kaçma, cezaevi firarisi olan sevgilisi Erdi Sungur ile jandarmaya hakaret etme ve Emre Aşık'ı öldürtme planı, Emre Aşık'a gay ilişki yaşıyor ithamları gibi çığırından çıkan olaylar sillesi ile gündem oluyordu.

Seren Serengil ise bu olayların haberini sosyal medya hesabından Yağmur Sarnıç'a dair yaptığı zina yorumlarıyla paylaşınca savaş başlamıştı. Yağmur Sarnıç, Seren Serengil'e önce At suratlı diyerek hakaret etmiş ardından "Arkadaşlar şaka maka bir tarafa ben gerçekten bu mitomoni hastası teyzemize üzülüyorum. Baksanıza annesi küçük yaşta pavyona satmış oda inadına gitmiş birinin altına yatmış çok üzüldüm.

Teyze gel anlat içini dök başka kime sattı anan seni biz sana destek olalım yoksa sonun hiç iyi değil. Bana bak yoksa çocuk yapmana da mı anan engel oldu. O dönem sana kızıp maşayla dağlayıp kısır mı etti? Sen üzülme gel ben sana da doğurayım bir tane. Onunla uğraş sen piyasadan elini çek kıyamam sana ben ne de olsa doğurgan kadınım ayol istediğim zaman evlenir yine doğururum ama sana çok üzülüyorum. Yazık ah canım benim." diyerek çocuksuzluğundan vurmuştu.