Emre Belözoğlu istifa ediyor! Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu dönemi kapanıyor

Şampiyonluk düğümünün çözüleceği 15 mayıs cumartesi akşamı istifalar peş peşe gelecek. Emre Belözoğlu istifa edeceği öğrenildi. Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu dönemi bu akşam

Gündem 15.05.2021 - 13:25 15.05.2021 - 13:30 Berkay Keskin

Şampiyonluk düğümünün çözüleceği 15 mayıs cumartesi akşamı istifalar peş peşe gelecek. Emre Belözoğlu istifa edeceği öğrenildi. Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu dönemi bu akşam kapanıyor.

Emre Belözoğlu istifa ediyor!

Kayserispor Fenerbahçe maçı skoru ne olursa olsun Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu istifa edeceği öğrenildi. Fenerbahçe kulislerinden gelen bilgiye göre Emre Belözoğlu bu akşam istifa edecek ve Fenerbahçe dönemi kapanacak.

Tüm sorumluluğu alarak..

Sivasspor maçını kazanması durumunda şampiyon olacakken şu an 3. olan Emre Belözoğlu 2020 2021 sezonunun tüm sorumluluğunu alarak istifa ediyor. Emre Belözoğlu yapılan transferler, teknik direktörlük seçimi ve kendi teknik direktörlük karıyerinde 8'de 8 yapsa da şampiyonluk maçını kaybetmesi sonrası bırakma kararı aldı.

Emre belözoğlu Kayserispor Fenerbahçe maçı sonrası istifa ederek Fenerbahçe defterini kapatacak. Ali Koç'ta yeni bir yönetimle yoluna devam edecek ancak Emre Belözoğlu yeni bir görevde olmayacak. 

Fenerbahçe için yeni teknik direktör adayı ise Löw olduğu öğrenildi. Emre Belözoğlu sportif direktörlükte yapmayacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@