Fenerbahçe'de peş peşe yaşanan puan kayıplarının ardından fatura teknik direktör Erol Bulut'a kesildi. Şampiyonluk yarışındaki rakipleri Beşiktaş ile Galatasaray'ın gerisine düşen sarı lacivertlilerde Sportif Direktör Emre Belözoğlu, sezon sonuna kadar t

Açıklandı! Cüneyt Çakır Hakemliği Bıraktı! Bir Efsane Sona Erdi! Şimdi Ne Yapacak? Açıklandı! Cüneyt Çakır Hakemliği Bıraktı! Bir Efsane Sona Erdi! Şimdi Ne Yapacak?
Fenerbahçe'de peş peşe yaşanan puan kayıplarının ardından fatura teknik direktör Erol Bulut'a kesildi. Şampiyonluk yarışındaki rakipleri Beşiktaş ile Galatasaray'ın gerisine düşen sarı lacivertlilerde Sportif Direktör Emre Belözoğlu, sezon sonuna kadar takımın başına getirildi. Fenerbahçe'nin teknik ekibinde eski futbolcuları Volkan Demirel ve Selçuk Şahin de yer aldı. Haberler.com'un özel haberine göre, lig sonuncusu Gençlerbirliği'ne kendi sahasında 2-1 yenilen Fenerbahçe'de kızılca kıyamet koptu.


Emre bağırdı, Volkan karşılık verdi!


İddialara göre kritik haftada alınan Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrası soyunma odasına gelen Sportif Direktör Emre Belözoğlu esti gürledi. Şampiyonluk yolundaki önemli haftalarda Galatasaray ile Göztepe'ye yenilen Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Gençlerbirliği'ne yenilmesi Emre'yi küplere bindirdi.Volkan Demirel'in de bulunduğu odaya sinirli bir halde giren Emre Belözoğlu'nun "Ne biçim taktik veriyorsunuz, bu sonuç ne" diyerek bağırdığı öne sürüldü. Volkan Demirel'in de sert bir karşılık vermesi üzerine iki eski takım arkadaşının birbirinin üzerine yürüdüğü iddia edildi.

Takımda soğuk rüzgarlar esiyor!


Bir dönem Fenerbahçe'de beraber top koşturan Emre ve Volkan'ın kavgası kulüpte soğuk rüzgarların esmesine neden oldu. Sarı-lacivertli yönetimden gelen birçok kişi takımdan ayrılmamaları için Emre ve Volkan'la görüştü.Fenerbahçe ile yakın bağları olan yorumcu Serdar Ali Çelikler ile futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın da bu olayla ilgili üstü kapalı konuşması, Emre-Volkan kavgasına kanıt olarak gösterildi. Kulüpten bu olaya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi. İddialara karşılık olarak "Kader birlikteliği yaptığım arkadaşlarımlayım" şeklinde bir açıklama yapan Emre'nin, sorumluluk isteyen bir göreve geldiği için kavgayı uzatmak istemediği aktarıldı.