Galatasaray Antalyaspor maçına Abdulkadir Bitigen damga vurdu! Abdulkadir Bitigen, karşılaşmanın 52. dakikasında Emre Kılınç'a kırmızı kart gösterdi! VAR hakemi çağırması sonucu pozisyon defalarca izlendi.

Galatasaray Antalyaspor maçına Abdulkadir Bitigen damga vurdu! Abdulkadir Bitigen, karşılaşmanın 52. dakikasında Emre Kılınç'a kırmızı kart gösterdi! VAR hakemi çağırması sonucu pozisyon defalarca izlendi. Emre Kılınç ayağı net bir şekilde değmediği görüldü. Herkes Emre Kılınç kırmızı kart pozisyonunu iptal olmasını bekledi ancak Abdulkadir Bitigen kırmızı kartı gösterdi!

Galatasaray Antalyaspor maçına Abdulkadir Bitigen şok kararı!

Galatasaray Antalyaspor maçında tek kale oynarken Abdulkadir Bitigen direk skoru etkileyecek, günlerce konuşulacak bir karar verdi. Emre Kılınç'ın rakibine yaptığı faulde kırmızı kart çıkartan Abdulkadir Bitigen, izlemesi için ve kartın yanlış olduğu için VAR hakemi çağırdı. Ancak Abdulkadir Bitigen VAR'ı da dinlemedi ve Emre Kılınç'ı oyundan attı!

Emre Kılınç Galatasaray Antalyaspor maçında gördüğü kırmızı kart doğru mu?

Abdulkadir Bitigen'in Emre Kılınç'a verdiği kırmızı kart pozisyonu doğru olmadığı görüldü. Galatasaray'ı yıkma operasyonu bu hafta Abdulkadir Bitigen'e verilmiş gibi görünüyor.

Marcao'da cezalı!

Hem Emre Kılınç'ı kaybeden Galatasaray, hemde sarı kart gören Marcao'yu gelecek hafta takımlarını yanlız bıraktı.

Galatasaray Antalyaspor maçı skoru ne olursa olsun hakem Abdulkadir Bitigen günlerce konuşulacak kararla maçın önüne geçti.

Galatasaray antalyaspor maçının VAR hakemi Atilla Karaoğlan ise alkış aldı.