Emre Olur'dan Sedat Peker açıklaması! Sedat Peker evine geri dönebilecek mi?

Sedat Peker'in danışmanı Emre Olur gece yarısı Sedat Peker açıklaması. Sedat Peker nerede olduğunu en iyi bilen kişi olan Emre Olur, gazetecilere yaptığı açıklamalar sonrası Twitter adresinden duyurdu.

Gündem 14.06.2021 - 00:04 14.06.2021 - 00:26 Berkay Keskin

Sedat Peker'in danışmanlığı yapan ve yanında olduğu bilinen Emre Olur gece yarısı Sedat Peker açıklaması geldi. Dün Süleyman Özışık videosu yayınlayarak yeniden gündem olan Emre Olur gece yarısı SEdat Peker'in akıbetiyle ilgili açıklama yaptı!

Emre Olur'dan Sedat Peker açıklaması!

Emre Olur twitter adresinden yaptığı "Sn. Sedat Peker sağlıklı bir şekilde yaşadığı konuta dönebilirse hepimiz sağlıklı ve net bilgiyi kendisinden alacağız. Elimizden gelen tek şey dua ederek süreci takip etmek. Unutmayın arkadaşlar, Yüce Allah'ın tuttuğunu kimse azad edemez!" açıklaması yaptı.

Sedat Peker nerede?

Emre Olur açıklamaları gazetecileri doğruladı. Sedat Peker Türkiye saatiyle 12'de özel istekle gittiği BAE emniyetinden bir türlü geri dönemedi. Yanına elektronik eşya da alması istenmeyen Sedat Peker BAE'de tutuklanma ihtimali yüksek.

Sedat Peker Türkiye getirilecek mi?

Sedat Peker kim yada kimler tarafından gözaltına alındı, Sedat Peker Türkiye getirilecek mi yoksa öldürül mü henüz bilinmiyor.

Sedat Peker evine dönmeden akıbeti hakkında bir daha haber alınamayacağı düşünülüyor.

Son Dakika Sedat Peker açıklama yaptı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@