Peş peşe ilanlar açıklandı. En az ilkokul mezunu İŞKUR hastane personel alım başvuru şartları açıklaması yapıldı. Hastane hizmetlisi, ebe-hemşire, temizlik görevlisi alımı ilanları sayfamızda.

En az ilkokul mezunu İŞKUR hastane personel alım başvuru şartları! Hastane hizmetlisi, ebe-hemşire, temizlik görevlisi alımları için detaylar geldi. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İŞKUR ilanları hastanelerde vaziflendirmek üzere Hasta kabul kayıt görevlisi hizmetli ve hasta danışmanı alımı yapılıyor. İlana göre bu alandan personel alımı yapılacak. İlana göre İstanbul, Antalya, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Osmaniye, Konya, Eskişehir ve Adana illerinde personel alımı yapacak.

0,69 faizli krediyi onaylandı! Gören ev araştırmaya başladı! 0,69 faizli krediyi onaylandı! Gören ev araştırmaya başladı!

İŞKUR ilanları hastanelere personel alımı amacıyla yayınlandı. Başta büyük şehirler bu İŞKUR iş ilanlarını yayınladı. Haberin sonucunda müracaat ekranı erişime sunuldu. Başvuru haline göre öğrenim şartları değişiyor.

Hastane hizmetlisi, ebe-hemşire, temizlik görevlisi alımı şartları 

Adli sicil kaydı bulunmamak.
 
Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

En az lise mezunu olmak en çok lisans mezunu olmak.

kur-hastane-is-ilanlari.jpg

Sağlık pazarında deneyimi teşhis edilen ya da deney kazanmak isteyen adaylar müracaat yapabileceklerdir.

MS Office uygulamaları ile ilgili bilgi sahibi olan programlara hakim olan adaylar müracaat yapabileceklerdir.

Adaylar giyimine özen göstermesi gerekmektedir.

Adayların iletişim ve planlama yeteneği ilerlemiş olması gerekmektedir.

Adayların fatura ve pozisyon işlemlerine hakim olması gerekmektedir.

Ekip işlevini gerçekleştirmesine yatkın olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

Erkek adaylar amacıyla askerlik vazifesini yapmış olması askerlikten muaf olması ya da askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların vazifesini yapmasına engel bir hali bulunmaması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlardan ceza almamış olmak. Anayasal düzene ve bu sistemin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak.

İŞKUR Başvuru Şekli;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Aşağıda yayılan link adresinden müracaat yapabilirsiniz. 

İŞKUR HASTANE PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR’a nasıl kayıt yapılır?

Türkiye’ de iş arayan her bireyin ilk olarak yapması gerekenlerin başında İŞKUR kayıt yaptırmak geliyor. İŞKUR’a kayıt yaptırarak, kurumun iş imkanı yönünden sunmuş olduğu bütün fırsatlardan yararlanabilme imkânına sahip olunabiliyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok yalın şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İŞKUR kaydını ister çevrimiçi olarak, ister de bulunulan kentte tespit edilen İŞKUR şubelerine bireysel müracaatte bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.