En Az İlkokul Mezunu Olanlara Şekerbank’tan150 bin TL Düşük Faizli Kredi!

Şekerbank bugün itibariyle yeni kredi duyurusunu gerçekleştirdi. 45 yaşın altında kalan ve en az ilkokul mezunu olan vatandaşlara özel kredi imkanı sunuluyor. Aynı zamanda 12 ay geri ödemesiz şekilde

Ekonomi 25.10.2021 - 13:04 25.10.2021 - 13:06 Vural Pars

Şekerbank bugün itibariyle yeni kredi duyurusunu gerçekleştirdi. 45 yaşın altında kalan ve en az ilkokul mezunu olan vatandaşlara özel kredi imkanı sunuluyor. Aynı zamanda 12 ay geri ödemesiz şekilde krediden yararlanabileceksiniz.

12 ay ödemesiz şekilde 150 bin TL düşük faizli kredi Şekerbank tarafından bugün sabah itibariyle sunulmaya başlandı. En az ilkokul mezunu olan vatandaşlar ise bu krediden yararlanabilecektir. Yeni kredi kampanyası hakkında ise resmi şekilde açıklama internet sitesinden gerçekleştirildi. 45 yaşını henüz doldurmamış olan ve en az ilkokul mezunu olan kişilere özel kredi sunuluyor. 12 ay geri ödemesiz şekilde ödeme hakkına da sahip olabileceksiniz. 60 ay vadeye kadar uzanan ödeme seçenekleri ile de kolaylık sunuyor. Kredi taksit tutarları ise eşit miktarlarda sunulacaktır.

İş kurmayı düşünen girişimciler için sunulan kredi kampanyası düzenleyen Şekerbank, 45 yaşını doldurmamış olan vatandaşlara 150 bin TL limiti üzerinden nakit destek sağlıyor. Düşük faizler üzerinden sunulacak olan bu kredi kampanyasından sizlerde yararlanabilirsiniz. 60 ay üzerinden ödemeleri gerçekleştirerek ekonomik açıdan derin bir nefes alabileceksiniz. Kredi için başvurular ise internet bankacılığı mobil bankacılık ve banka şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Girişimcilere özel düzenlenen kredi kampanyalarına Şekerbank devam ediyor.

Şekerbank Girişimci Kredisi Nedir?

Yeni iş kurarak ekonomik açıdan kendisini rahatlatmak isteyen vatandaşlara özel Şekerbank destek sunuyor. Düşük faiz oranları üzerinden verilen girişimci kredisi ile sizlerde iş imkanınızı geniş çerçevede kurabilirsiniz. Sermaye ihtiyacı olan vatandaşlara ise 150 bin TL tutarında kredi imkanı tanınmaktadır.

en-az-ilkokul-mezunu-olanlara-sekerbanktan150-bin-tl-dusuk-faizli-kredi1

Şekerbank 150 bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni iş kurmak için kredi araştırmalarını yapan vatandaşları düşünen Şekerbank hemen bir kampanya gerçekleştirdi. Başvuruların çok rahat şekilde yapılabilmesi için ise telefon bankacılığı, internet bankacılığı, mobil bankacılık ile banka şubelerini aktif bir hale getirdi. Kolayca tamamlanacak başvurular ile 150 bin TL tutarındaki kredinizi hemen alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kredi sonuçları verilmektedir. Böylelikle banka şubesinden ayrılmadan alacağınız kredi tutarınız ile hemen işinizi kurabilme şansını yakalayacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@