Kurum ve sendikaların görüşmesiyle beraber işçi maaşları artıyor. Verilen karar ile birlikte en düşük işçi maaşı 12 bin TL'nin üzerinde olacak. Konuyla ilgili resmi duyuru geldi. İşte çalışanları sevindiren haber...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Belediye ve sendikalar arasındaki toplu iş sözleşmeleri gündeme gelmeye devam ediyor. Son gelen haberle birlikte belediye çalışanlarının alacağı en düşük maaş artırıldı. Zam sonrası en düşük maaş 12 bin 46 TL oldu. Güncel olarak belediyenin açıklamasıyla detaylara ulaşıldı.

Sendika ile Sözleşme İmzalandı!

Sendikanın aracı olduğu Viranşehir Belediyesi'nde işçilerin maaşları arttı. Belediye'den gelen son açıklamada ise konuyla ilgili

"Viranşehir’imizin ve çalışanlarımızın yaşamlarına dokunmak tek gayemiz. Hizmet İş Sendikası ile imzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi çalışanlarımıza, Viranşehir’imize hayırlı olsun”  duyurusunda bulunuldu.

İşçi Maaşları Artıyor!

Memur veya kadrolu çalışan fark etmeksizin toplu iş sözleşmeleri aracılığıyla önemli maaş artışları sağlanıyor. Çalışanların enflasyona yenik düşmemesi ve alım gücünün yükselmesi adına böyle bir adım atılıyor. Belediyenin sendika ile anlaşması sonrasında resmi karar duyuruldu. Toplu iş sözleşmesiyle birlikte en düşük maaş ödemesi 12 bin TL'yi geçti.