En Hamarat Benim 10 Şubat 2022 puan durumu merak ediliyor. Bugün Tuğçe Hanım hünerlerini göstermek için mutfağa giriyor temizlik yapıyor. Peki En Hamarat Benim Tuğçe Hanım kaç puan aldı? 10 Şubat En Hamarat Benim puanları ve detaylar haberimizde…

En Hamarat Benim 10 Şubat 2022 puanları merakla Takip ediliyor. Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve ilgi ile takip edilen yarışma programında temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliği ne güvenen yarışmacılar mücadele ediyor. Haftanın dördüncü gününde Tuğçe Hanım mutfağa giriyor ve hünerlerini gösteriyor. Peki, En Hamarat Benim 10 Şubat 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim 10 Şubat Tuğçe Hanım kaç puan aldı?

En Hamarat Benim yarışmacısı Tuğçe Hanım kimdir?

En Hamarat benim 10 Şubat 2022 yarışmacısı Tuğçe Hanım merak ediliyor. Tuğçe Hanım 24 yaşında ve iki çocuk annesi. Aslen Bingöllü olan Tuğçe Hanım ev hanımı. Yarışmaya katılırken kendisine çok güvendiğini belirten Tuğçe Hanım hem temizlik hem de yemek konusunda başarılı olacağına bu haftanın finalinde de mutlaka 1. olarak ödülü kazanacağını düşünüyor. Yarışmanın tanıtımında kendini anlatan Tuğçe Hanım temizlik düşkünü olduğunu bu nedenle de sürekli olarak elinde süpürge ve gırgırla dolaştığını söyledi. Ayrıca ellerini yıkama takıntısı olduğunu belirten Tuğçe Hanım, Yemek konusunda da çok iddialı olduğunu özellikle baharat kullanımında çok başarılı olduğunu dile getiriyor.

en-hamarat-benim-10-subat-2022-puan-durumu-gunun-yarismacisi-tugce-hanimin-puanlari-2

En Hamarat Benim 10 Şubat 2022 puanları

En Hamarat Benim yarışmasında hafta başından bu yana Yemek, temizlik ve misafirperverlik konusunda iddialı olan beş yarışmacı mücadele ediyor. Haftanın dördüncü gününde Tuğçe Hanım hünerlerini gösteriyor ve misafirlerini kendi evinde ağırlıyor. En Hamarat benim 10 Şubat 2022 puanları şöyle oldu;

Neriman Hanım: 4 puan

Münire Hanım: 4 puan

Dilek Hanım: 3 puan

Ruggiya Hanım: 3 puan

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

En Hamarat Benim 10 Şubat 2022 yarışmacısı Tuğçe Hanım bugün toplamda 14 puan alarak gününü tamamladı.