FOX TV'de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekranlara gelen En Hamarat Benim 11 Mart 2022 haftanın birincisi merakla bekleniyor. Yarışmada bir hafta daha geride kalırken mücadele eden 5 yarışmacıdan biri bugün büyük ödülün sahibi olacak. Peki En Hamarat Benim 11 Mart 2022 kim kazandı? 11 Mart En Hamarat Benim haftanın birincisi kim oldu?

FOX TV'de hafta içi her gün sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekranlara gelen en Hamarat Benim de bir haftanın finali bölümü daha geldi çattı. Bugün hafta başından bu yana mücadele eden 5 yarışmacıdan biri haftanın birincisi olacak ve büyük ödülü de kazanacak. Ekran başında izleyenlerin de yakından takip ettiği yarışma programında günün puanlaması ve haftanın birincisi merakla bekleniyor. Peki, En Hamarat Benim 11 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu? En Hamarat Benim 11 Mart 2022 kim kazandı?

En Hamarat Benim haftanın finalinde ödül ne?

Sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunduğu ve hamaratlığına güvenen 5 yarışmacının 1 hafta boyunca mücadele ettiği en Hamarat Benim yarışmasında Her cuma büyük ödül yarışmacılarla buluşuyor. Bu hafta da Pazartesi gününden itibaren birbirinden iddialı yarışmacılar performanslarını gösterdi. haftanın finali bölümünde birinci olan yarışmacıya 15.000 TL para ödülü veriliyor. En Hamarat Benim de haftanın birincisi bugün açıklanacak.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

En Hamarat Benim 11 Mart 2022 kim kazandı, kim birinci oldu?

Hafta içi her gün FOX TV'de gündüz kuşağında izlenme rekorları kıran yarışma programı En Hamarat Benim de haftanın birincisi bugün belli olacak. Birbirinden iddialı 5 yarışmacı arasından biri Bugün aynı zamanda büyük ödülün de sahibi olacak. En Hamarat Benim 11 Mart 2022 haftanın birincisi bu hafta en yüksek puanları alan Kaan Bey oldu.