En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 11 Şubat bu hafta kim birinci oldu? En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 puanları ve haftanın kazananı haberimizde...

FOX TV ekranlarının sevilen yarışması En Hamarat Benim 11 Şubat haftanın finali bölümüyle ekrana geliyor. Haftanın finalinde birinci olacak olan yarışmacı izleyenler tarafından da merakla bekleniyor. Her hafta temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliğine güvenen 5 yarışmacının mücadele ettiği yarışmada birinci olan isim 15 bin TL para ödülünün sahibi oluyor. Peki, En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 kim kazandı? Bu hafta kim birinci oldu?

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

Sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumu ile hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim haftanın finali başlıyor. Bu hafta başından bu yana 5 yarışmacı bugün büyük ödülü kazanabilmek için mücadele etmişti. Bugün yemeklerine, temizliğine ve misafirerverliğine güvenen 5 yarışmacıdan biri haftanın birincisi olacak. Kazanan yarışmacı aynı zamanda 15.000 TL para ödülünü de alacak. Peki En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 haftanın birincisi kim oldu? En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 kim kazandı?

En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 puan durumu

Haftanın finali bölümü ile ekranlara gelen En Hamarat Benim de bugün haftanın son yarışmacısı hazırlıklarını yapıyor ve rakiplerini evinde ağırlıyor. Temizlik, yemek ve misafir ağırlama konusunda puanların verildiği yarışma programında günün puanlaması yapıldıktan sonra haftanın finali bölümü başlayacak. En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 puan durumu belli oldu. Günün yarışmacısı Neriman Hanım 14 puan aldı. 

en-hamarat-benim-11-subat-2022-kim-kazandi-bu-hafta-kim-birinci-oldu-2

En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 haftanın birincisi kim?

Fox TV ekranlarında sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumu ile hafta içi her gün Yayınlanan ve gündüz kuşağının en çok takip edilen programları arasında bulunan En Hamarat Benim haftanın finali başlıyor. Sevilen yarışma programında hafta başından bu yana mücadele eden yarışmacılardan biri bugün muradına erecek ve 15.000 TL para ödülü kazanacak. İzleyiciler ise şimdiden ödülü kimin alacağını merak ediliyor. Ancak bugün son gün yarışmacısı mücadele edecek ve önce onun puanlaması yapılacak. En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Haftanın birincisi ve para ödülünün sahibi olan yarışmacı Neriman hanım oldu.