En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puanları merak ediliyor. Peki, Betül Hanım bugün kaç puan aldı? En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 son bölümde yaşananlar haberimizde…

En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puanları bugün de en çok aranan konu başlıkları arasında yer alıyor. Haftanın ilk gününde yepyeni yarışmacılarla yayına başlayan program, Kadir Ezildi’nin renkli sunumu ile ekrana geliyor. Bu hafta yarışacak 5 yeni yarışmacı ekran karşısına yeni bölümde çıkacak. Peki En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puan durumu nedir? Betül Hanım bugün kaç puan aldı?

Fox TV ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan en Hamarat Benim 14 Şubat 2022 haftasında yepyeni yarışmacılarla izleyici karşısına çıkıyor. Yemeklerine, temizliğine veya hamaratlığına güvenen yarışmacıların mücadele ettiği en Hamarat benim Kadir Ezildi’nin renkli sunumuyla ekrana geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda her gün bir yarışmacı mücadele ediyor ve günün sonunda puanlar veriliyor. Peki En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim bugün Betül Hanım kaç puan aldı?

14 Şubat en Hamarat benim Betül Hanım kimdir?

En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 yarışmacısı Betül Hanım bugün misafirlerini ağırlamak için kolları sıvıyor. Kadir Ezildi’nin sunumu ile izleyici karşısına çıkan yarışmada kendine çok güvendiğini söyleyen Betül Hanım Hem temizlik hem sunum hem de yemek konusunda başarılı olduğunu dile getiriyor. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olduğunu söyleyen Betül Hanım yüksek puanlar alacağını ve kesinlikle ödülü kazanacağına öne sürüyor.

en-hamarat-benim-14-subat-2022-puanlari-betul-hanim-bugun-kac-puan-aldi-1

En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 Puan durumu

En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puanları merakla bekleniyor. Günün yarışmacısı Betül hanım Kadir Ezildi ile birlikte yemeklerini hazırladı ve aynı zamanda da misafirleri için sunumlarını gerçekleştirdi. Misafirlerini kendi evinde en iyi şekilde ağırlayan Betül Hanım yapılacak olan puanlamayı beklemeye başladı.  En Hamarat Benim 14 Şubat 2022 puan durumu şöyle oldu;

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Kübra Hanım: 4 puan

Cem Bey: 3 puan

Sevim Hanım: 3 puan

Şenay Hanım: 4 puan

En Hamarat Benim 14 Şubat yarışmacısı Betül Hanım rakiplerinden toplam 14 puan aldı.

En Hamarat Benim 14 Şubat saat kaçta başlıyor?

FOX TV ekranlarının sevilen yarışması en Hamarat Benim 14 Şubat 2022 yeni bölümü ile saat 13.00'te ekranlara geliyor. Bugün haftanın ilk günü olması dolayısıyla yarışmanın yeni isimleri izleyici karşısına çıkacak Ve bir tanıtım bölümü gerçekleşecek. Ardından da günü yarışmacısı Betül Hanım hünerlerini göstermek için kolları sıvayacak.