FOX TV'de yayınlanan En Hamarat Benim de yepyeni bir 1 gün daha başlıyor. Günün yarışmacısı ise Songül Pınargözü oldu. En Hamarat Benim 15 Mart 2022 puan durumu sonuçları ekran başında izleyen izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki, En Hamarat Benim Songül Pınargözü bugün kaç puan aldı? 15 Mart 2022 En Hamarat Benim puan durumu ve merak edilenler haberimizde...

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları

FOX TV'de Kadir Ezildi’nin sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen en Hamarat Benim de yepyeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ikinci gününde günün yarışmacısı Songül Pınargözü oldu. Bugün maharetlerini gösterecek olan Songül Hanım puanlama dan son derece umutlu. Kesinlikle yüksek puanlar olacağını düşünen Songül Hanım haftanın birincisi olacağına ve para ödülünde kazanacağına inanıyor. Peki, En Hamarat Benim 15 Mart 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim 15 Mart Songül Pınargözü bugün kaç puan aldı?

FOX TV'de hamaratlığına güvenen yarışmacıların mücadele ettiği En Hamarat Benim yarışmasında yeni hafta dün başladı. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programında haftanın ikinci gününde Songül Pınargözü yarışıyor. Songül Hanım bu hafta birinci olacağına ve 15 bin TL ödülü kazanacağına emin. Peki En Hamarat Benim 15 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? En Hamarat Benim 15 Mart Songül Pınargözü bugün kaç puan aldı?

En Hamarat Benim yarışmacısı Songül Pınargözü kimdir kaç yaşında?

Fox TV'nin sevilen yarışması Kadir Ezildi ile en Hamarat Benim de günüm yarışmacısı Songül pınargözü oldu. Sempatik tavırları ile haftanın ilk gününden itibaren dikkat çeken Songül Hanım'ın yemekleri ve temizliği merak ediliyor. Peki, Songül Pınargözü kimdir? Songül Hanım ev hanımı ve 48 yaşında. Aslen Malatyalı olan Songül Hanım'ın iki çocuğu bulunuyor. 33 yıllık evli olan Songül Hanım çok titiz olduğunu temizlik ve düzen konusunda tam bir uzman olduğunu söylüyor. Sadece 1 saat için içinde 6-7 kişilik menü çıkarabileceğini söyleyen Songül Hanım özellikle el açması olan Hamur işlerini çok iyi yaptığını iddia ediyor.

en-hamarat-benim-15-mart-2022-puan-durumu-sonuclari-songul-pinargozu-bugun-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim 15 Mart 2022 puan durumu

En Hamarat Benim 15 Mart 2022 yarışmacısı Songül Hanım'ın performansı ve puanları ise izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Haftanın ikinci gününde yarışan Songül Hanım'ın aldığı puanlar şöyle oldu:

Shamim hanım: 3 puan

Evrim Hanım: 2 puan

Emre bey: 4 puan

Hayriye Hanım: 3 puan

En Hamarat Benim 15 Mart 2022 yarışmacısı Songül Hanım toplam 12 puan aldı.