En Hamarat Benim 18 Mart 2022 puan durumu için araştırmalar başladı. Hafta haftanın finali bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkan yarışma programında düğünün puanlaması sonrasında haftanın birincisi belli olacak. Peki En Hamarat Benim 18 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? En Hamarat Benim 18 Mart bugün kim kazandı?

Kadir ezildi ile En Hamarat Benim bir haftanın finali bölümü ile daha izleyici karşısına çıkıyor. Başından beri 5 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programında hamaratlığına güvenen iddialı isimler yarışıyor. En Hamarat Benim yarışmasında bugün bir yarışmacı en yüksek puanları alması dolayısıyla haftanın birincisi olacak. Bu hafta düşük puanlar masalarda havada uçuştuğu için Kadir Ezildi’nin vereceği puanlar bir belirleyecek gibi görünüyor. Peki, En Hamarat Benim 18 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? En Hamarat Benim 18 Mart 2022 kim kazandı?

En Hamarat Benim 18 Mart 2022 puan durumu sonuçları

En Hamarat Benim de bugün haftanın İranlı yarışmacısı olan Shamim Hanım yarışacak. İran asıllı yarışmacının menüsü ve yemekleri Bugün hem Kadir Ezildi hem de rakipleri tarafından merak ediliyor. Oldukça iddialı olduğunu ve yemekleri ile bugün masadaki arkadaşlarına etkileyeceğini söyleyen Shamim Hanım yüksek puanlar alacağına inanıyor. En Hamarat Benim 18 Mart 2022 puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

En Hamarat Benim 18 Mart 2022 kim kazandı?

En Hamarat Benim 18 Mart 2022 haftanın birincisi de büyük merakla bekleniyor. Bu hafta başından beri yere düşen yarışmacılardan biri Bugün haftanın birincisi olacak ve 15.000 TL para ödülü kazanacak. 18 Mart En Hamarat Benim haftalık puan durumu söyle;

Songül Hanım: 12 Puan

Shamim Hanım: 8 Puan

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

Evrim Hanım: 12 Puan

Emre Bey: 12 Puan

Hayriye hanım: 12 Puan

Bugün yarışacak olan yarışmacı ve Kadir Ezildi’nin puanlaması sonrasında haftanın birincisi belli oldu. Haftanın birincisi Evrim Hanım oldu.