En Hamarat Benim 2 Mart 2022 puan durumu merak ediliyor. Haftanın 3. gününde bugünün yarışmacısı Feride hanım oldu. Peki En Hamarat Benim puanları 2 Mart 2022 nasıl oldu? Feride hanım bugün kaç puan aldı?

FOX TV'de yayınlanan En Hamarat Benim yarışmasında haftanın 3. günü başlıyor. Günün yarışmacısı ise Feride Hanım oldu. Haftanın iddialı isimlerinden biri olan Feride Hanım bugün yemeklerine ve hamaratlığına güveniyor ve yüksek puanlar alacağına inanıyor. Peki, En Hamarat Benim 2 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? En Hamarat Benim yarışmacısı Feride hanım bugün kaç puan aldı? 2 Mart En Hamarat Benim puanları ve detaylar haberimizde...

En Hamarat benim Feride Hanım kimdir kaç yaşında?

En Hamarat Benim yarışmacısı Feride ağır izleyiciler tarafından merak ediliyor. Feride hanım haftanın iddialı ama sessiz isimleri arasında yer alıyor. Kişiliği son derece eğlenceli olan Feride Hanım, Rakiplerinin evinde yaptığı yorumlarla da bu hafta en dikkat çeken isim oldu. En Hamarat Benim yarışmacısı Feride ağır 50 yaşında ve ev hanımı. Uzun yıllardan beri evli olan ve 3 çocuk annesi olan Feride Hanım kendine çok güveniyor. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olduğunu söyleyen Feride hanım haftanın finalinde büyük ödülün sahibi olacağını öne sürüyor.

en-hamarat-benim-2-mart-2022-puan-durumu-feride-hanim-bugun-kac-puan-aldi

En Hamarat Benim 1 Mart 2022 puan durumu

En Hamarat Benim yarışmasında artık haftanın finaline doğru geri sayım başladı. Günün yarışmacısı Feride hanım bugün Kadir ezildi ile birlikte temizliğini yaptığı yemekleri ne hazırladı. Feride Hanım'ın puanı şimdiden izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. En Hamarat Benim 1 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Medine Hanım: 2 puan

Ramazan Bey: 4 puan

Şule Hanım: 2 puan

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Kiraz Hanım: 3 puan

Bugün yarışan Feride Hanım toplamda 11 puan aldı.