En Hamarat Benim 23 Mart 2022 puanları yine ekran başında yarışmayı takip eden izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Haftanın 3. gününde best of yarışmacılarından Zeynep Hanım mücadele edecek. Hamaratlığına ve yemeklerine güvenen Zeynep Hanım bugün yüksek puanlar almak ve haftanın birincisi olmak istiyor. Peki En Hamarat Benim puan durumu 23 Mart 2022 nasıl oldu? En Hamarat Benim yarışmacısı Zeynep Hanım bugün kaç puan aldı?

En Hamarat Benim puanları 23 Mart çarşamba günü için yine en çok merak edilen başlıklar arasında yer alıyor. En Hamarat Benim de best of haftasında 3 günde Zeynep Hanım yarışıyor. Zeynep Hanım kendi döneminde de oldukça iddialı isimler arasındaydı ve çok dikkat çekmişti. Bugün de yarışmacılar için yemeklerini hazırlıyor sunumlarını yapıyor evin temizliğine güveniyor. Zeynep Hanım'ın alacağı puanlar ekran başında izleyenler tarafından da merakla Takip ediliyor. Peki, Kadir ezildi ile En Hamarat Benim 23 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? En Hamarat Benim 23 Mart yarışmacısı Zeynep Hanım kaç puan aldı?

en-hamarat-benim-23-mart-2022-puan-durumu-zeynep-hanim-bugun-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim best of yarışmacısı Zeynep Hoşgör kimdir?

En Hamarat Benim’de bugün yarışacak olan Zeynep Hanım izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Zeynep Hanım haftanın iddialı isimlerinden biri. Kendi döneminde de yüksek puanlar alan ve iddialı olan Zeynep Hoşgör bugün mutfağa giriyor yemeklerini hazırlıyor aynı zamanda da temizliği ile kendine güveniyor. Dilerseniz Zeynep Hanım'ı biraz daha yakından tanıyalım. En Hamarat Benim yarışmacısı Zeynep Hoşgör 52 yaşında ve aslen Bartınlı. 36 yıllık evli olan Zeynep Hanım ev hanımı. Zeynep Hanım'ın ilk kızı ve 4 torunu bulunuyor. Daha önce hamaratlığını ve titizliğini tüm Türkiye’ye gösterdiğini söyleyen Zeynep Hanım bu sefer de yine yüksek puanlar alacağını ve 1. olacağını iddia ediyor.

En Hamarat Benim 23 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 23 Mart 2022 puan durumu sonuçları merakla takip ediliyor. En Hamarat Benim de bugün Zeynep Hanım Yarışıyor rakiplerini evinde misafir ediyor. En Hamarat Benim 23 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Sevilay Hanım: 3 puan

Fatma Hanım: 4 puan

Recep Bey: 3 puan

Betül Hanım: 2 puan

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Zeynep Hanım toplamda 12 puan aldı.