Kadir ezildi ile En Hamarat Benim Best Of haftası devam ediyor. En Hamarat Benim 24 Mart 2022 puanları ve günün yarışmacısı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Best of haftasında bugün iddialı isimlerden Fatma Hanım yarışacak. Peki, En Hamarat Benim 24 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Bugün Fatma Hanım kaç puan aldı?

FOX TV'de sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan en Hamarat Benim yarışmasında Haftanın dördüncü günü başlıyor. En Hamarat Benim bu hafta best of yarışmacıları ile ekrana geliyor. Bugün de sıra Fatma Hanım'a geldi. Fatma Hanım temizliği ve yemekleri ile rakiplerinden yüksek puanlar alabilmek için mücadele ediyor. Peki En Hamarat Benim 24 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? En Hamarat Benim yarışmacısı Fatma hanım bugün kaç puan aldı?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

En Hamarat Benim yarışmacısı Fatma Akışoğlu kimdir?

Kadir ezildi ile En Hamarat Benim best of haftası ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Yarışmada günün yarışmacısı Fatma Akışoğlu oldu. Fatma Hanım bugün mutfakta ve Temizlikte hünerlerini gösterecek rakiplerinden yüksek puanlar almaya çalışacak. Peki, En Hamarat Benim Fatma Akışoğlu kimdir? En Hamarat Benim yarışmacısı Fatma Akışoğlu 49 yaşında ve evli. Şu an çalışmayan Fatma Hanım ev hanımı... Aynı zamanda bir oğlu olan Fatma Hanım kendisine çok güveniyor. Daha önce yarıştığı dönemde de yüksek puanlar almayı başaran Fatma Hanım bu defa kesinlikle 1. olacağını ve madalyanın sahibi olacağını söylüyor.

en-hamarat-benim-24-mart-2022-puanlari-fatma-hanim-bugun-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim best of 24 Mart 2022 puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim best of 24 Mart 2022 puanları ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın dört günü yarışmacısı olan Fatma Hanım bugün mutfağa giriyor ve rakiplerinden yüksek puanlar alabilmek için yoğun bir emek veriyor. En Hamarat Benim 24 Mart 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu: 

Betül Hanım: 3 puan

Sevilay Hanım: 2 puan

Zeynep Hanım: 3 puan

Recep Bey: 4 puan

Kadir ezildi ile En Hamarat Benim best of yarışmacısı Fatma Hanım bugün toplamda 12 puan aldı.