FOX TV'de gündüz kuşağında damga vuran programlar arasında olan En Hamarat Benim’de yepyeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ikinci gününde En Hamarat Benim yarışmacısı Şaziye Hanım oldu. Bu gün mutfağa girecek olan Şaziye Hanım hünerlerini gösterecek ve yüksek puanlar almaya çalışacak. Peki, En Hamarat Benim 29 Mart 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim bugün Şaziye Hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim puan durumu 29 Mart 2022 sonuçları haberimizde…

FOX TV'de yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasında yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı 5 yarışmacı Bu hafta da hünerlerini gösterecek ve yüksek puanlar alarak haftanın birincisi olmak için mücadele edecek. En Hamarat Benim haftanın finali bölümünde Büyük ödül 15.000 TL olarak dağıtılıyor. Her hafta en iyi yemekleri ve temizliği yapan yani hünerleri ile rakiplerinin önüne geçen yarışmacı ödülün de sahibi oluyor.

Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı belli oldu ve haftanın finali için büyük rekabet parçaladı. En Hamarat Benim haftanın finali bölümünde 15.000 TL para ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar adeta birbirleriyle Yarışıyor ve büyük ödülün sahibi olabilmek için mücadele ediyor. En Hamarat Benim 29 Mart 2022 puan durumu da ekran başında izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki En Hamarat Benim de bugün Şaziye Hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim 29 Mart 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

En Hamarat Benim Şaziye Hanım kimdir?

En Hamarat Benim yarışmasında haftanın ikinci gününde bugün Şaziye Yaman mücadele edecek. En Hamarat Benim yarışmacısı Şaziye Hanım 39 yaşında ve 25 yıllık evli. Bir çocuğu bulunan Şaziye Hanım aslen Samsunlu. İstanbul'da yaşayan ve Evlere temizliğe giderek hayatını devam ettiren Şaziye Hanım son derece iddialı bir yarışmacı. Bol bol temizlik yaptığını evinde de akar karşısında tahammülü olmadığını söyleyen Şaziye Hanım robotu bulunduğunu ve aşırı şekilde alerjisi olduğu için Temizlikte çok titiz olduğunu söylüyor. Yöresel yemekler konusunda da son derece iddialı olduğunu söyleyen Şaziye Hanım çok hırslı olduğunu ve mutlaka büyük ödülü kazanacağını düşünüyor.

en-hamarat-benim-29-mart-2022-puanlari-bugun-saziye-hanim-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim 29 Mart 2022 puanları

Haftanın ikinci gününde En Hamarat Benim yarışmasında bugün Şaziye Hanım mücadele ediyor. En Hamarat Benim 29 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Nuray Hanım: 3 puan

Gizem Hanım: 2 puan

Hanife Hanım: 2 puan

Şeyma Hanım: 3 puan

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

En Hamarat Benim yarışmasında bugün Şaziye Hanım toplamda 10 puan aldı.