Kadir ezildi ile En Hamarat Benim 8 Mart 2022 puan durumu sonuçları için aramalar başladı. Peki, bugün yarışan Pınar Örk kimdir? Pınar Örk kaç puan aldı?

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumu ile yayınlanan ve her bölümü ile izlenme rekorları kıran En Hamarat Benim 8 Mart 2022 puanları ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Sevilen yarışma programında bugün haftanın ikinci günü başlıyor. Günün yarışmacısı ise haftanın iddialı isimlerinden biri olan Pınar Örk oldu. Hamaratlığına ve yemeklerine güvenen Pınar Hanım bugün hem temizlik yapıyor hem de mutfağa girerek rakipleri için harika bir sofra kuruyorum Peki En Hamarat Benim puan durumu 8 Mart 2022 nasıl oldu? En Hamarat benim Pınar Hanım bugün kaç puan aldı?

FOX TV'de gündüz kuşağının en iddialı programları arasında yer alan ve her gün izlenme rekorları kıran En Hamarat Benim de yepyeni bir gün daha başlıyor. Kadir Ezildi’nin sempatik sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında günün yarışmacısı yine temizliğini ve yemeklerini yapıyor hemen ardından da misafirlerini evinde ağırlıyor. Günün puanlaması ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor ve merak ediliyor. Peki, En Hamarat Benim 8 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? 8 Mart En Hamarat Benim puanları nasıl oldu?

En Hamarat Benim Pınar Örk kimdir, kaç yaşında?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 8 Mart 2022 yarışmacısı Pınar Örk herkes tarafından merak ediliyor. Aslen Malatyalı olan Pınar Hanım 25 yaşında ve bekar. Güzellik uzmanı olarak çalışan Pınar Hanım temizlik konusunda rakip tanımadığını söylüyor. Evde Saat kaç olursa olsun temizlik yaptığını belirten Pınar Hanım aynı zamanda elinin lezzetine de son derece güveniyor.

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

en-hamarat-benim-8-mart-2022-puan-durumu-sonuclari-pinar-ork-kimdir-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim 8 Mart 2022 puan durumu sonuçları

En Hamarat Benim 8 Mart 2022 puanları yine ekran başında izleyen ve yarışmayı yakından takip eden izleyiciler tarafından merak ediliyor. Haftanın ikinci gününde günün yarışmacısının aldığı puanlar şöyle oldu;

Netice Hanım: 2 puan

Kaan Bey: 2 puan

Esra Hanım: 2 puan

Semanur Hanım: 2 puan

En Hamarat Benim 8 Mart 2022 yarışmacısı Pınar hanım bugün rakiplerinden toplam 8 puan aldı.