En hamarat benim programıyla ilgileri üzerine çeken Kadir Ezildi son günlerde paylaşmış olduğu mutluluk pozlarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Mutluluk pozlarıyla resmen aşka geldiler, dedirten açıklamalar ilgileri üzerine çekiyor. Sevgilisiyle yanak yanağa pozlarıyla ilgileri üzerine çeken viral isim son günlerin en çok konuşulan ismi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Aşk üçgeninde muhteşem bir ilişki yaşayan Kadir, bunu herkesle paylaşmayı ihmal etmiyor. Ezildi’nin hayranları onun mutlu olmasından yana iyi niyetli tavırlar sergiliyorlar ve son derece onun mutluluğundan mutluluk duyuyorlar.

Kadir tarafından yapılan açıklamalarda gelecek günlerde sevgilisiyle evlilik kararının alınacağı dile getiriliyor. Bunun yanında bazı hassasiyetleri bulunması sebebiyle Kadir Ezildi’nin evlilik yapamayacağını düşünen sevenleri de bulunuyor. Kadir Ezildi evlilik için hazırlıklarını yaparak kendisine çok lüks bir ev yaptırmaya başlamış bile. 

Batu Alıcı kimdir? Kaç Yaşında Nereli? Milyoner'de 1 Milyonluk Soruyu Açtırdı Batu Alıcı kimdir? Kaç Yaşında Nereli? Milyoner'de 1 Milyonluk Soruyu Açtırdı

FOX TV’de Rekor Kırıyor!

Kadir Ezildi tarafından sunulan En Hamarat Benim programı reyting rekorları kırarak FOX TV ekranlarının en çok izlenen televizyon programları arasında ilk sırada yer alıyor. İzleyici kitlesiyle ilgileri üzerine çeken programın baş üstadı olan Kadir Ezildi aşk hayatıyla son günlerde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor, güzel sevgilisiyle pozları gündemden hiç düşmüyor.

Mutlu çiftler son günlerde kameraların karşısına Bebek sahilinde çıktılar. Bebek sahilinde yürüyüşe çıkan Ezildi ve sevgilisi samimi tavırlarıyla görenlerin ilgisini çekti. Bu kişi ile sık sık görüntülenmesi Ezildi’nin evlilik konusunda çok ciddi olduğu söylentilerinin çıkmasına sebep oldu. 

Evlilik Hazırlıkları Şimdiden Başladı!

En hamarat benim programının ünlü ismi Kadir Ezildi Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Dolayısıyla hayran kitlesiyle her daim ilgileri üzerine çekerek popülerliğini genişletmeyi başarıyor. Fenomen ismin günümüzde birçok alanda geniş kitlesi bulunuyor. Resmen aşka eldi ve son günlerde paylaşımlarıyla ilgileri üzerine çekmeyi daha fazla başarmayı başardı.

Kadir ilgileri üzerine çekerken aynı zamanda hayranlarını da mutlu edecek gelişmelerin sinyallerini veriyor. Kadir Ezildi gelecek günlerde sevgisiyle düğün hazırlıklarına başlayacaklarını duyurarak herkesi heyecanlandıran gelişmelere ev sahipliği yapmayı başarıyor.

ilan365.net özel haber