Bir dönemin başarılı dizisi Kadın'da Özge Özpirinçci'nin kızı Nisan rolü ile yıldızı parlayan çocuk oyuncu Kübra Süzgün, reklam anlaşması yaptığı şirketle davalık oldu.

Kübra Süzgün'ün anlaşma süresinin sonra ermesine rağmen görüntülerin kullanılması üzerine açılan dava baba Süzgün'ün dikkatsizliği sonucunda kaybedildi.

Kadın dizisinde Özge Özpirinçi’nin kızı Nisan karakterine hayat veren ve 45.Pantene Altın Kelebek En İyi Çocuk Oyuncu ödülü sahibi olan Kübra Süzgün, rol aldığı reklam filmi nedeniyle mahkemelik oldu.

Kadın yeni sezon ne zaman başlayacak? Kadın dizisi yeni sezon fragmanı ve yeni sezon tarihi... | Gündem Haberleri

Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre, Süzgün'ün ailesi, bir süre önce anlaşmaları sona ermesine rağmen firmanın kızlarının görüntülerini izinsiz kullanmaya davam ettiğini söyleyerek 30 bin liralık tazminat davası açtı. Dava dilekçesinde ise "Şirket görüntüleri 6 aylığına kullanacaktı. Ancak izinsiz olarak kullanmaya devam ediyor" denildi.

Ancak mahkeme tarafından incelenen sözleşmede, Kübra'nın yasal temsilcisi olan babası Serkan Süzgün'ün ajans ile yapmış olduğu sözleşmede, görüntülerin süresiz kullanımına izin verdiğini tespit edildi.

Muhteşem Üçlü Geliyor! Muhteşem Üçlü Geliyor!

Kadın dizisinin Nisan'ı Kübra Süzgün, Evlilik Hakkında Her Şey'e konuk oyuncu olarak katılıyor!