Enes Batur'un Dolunay şarkısı çalıntı mı? Gülşen'in Yurtta Aşk Cihanda Aşk şarkısıyla aynı mı? Reynmen Enes Batur'un Dolunay şarkısını çaldığı iddia etti. Peki şarkı çalıntı mı? Enes Batur'un Dolunay şarkısı ve Gülşen'in şarkısı aynı mı? REynmen'den olay

Enes Batur'un Dolunay şarkısı çalıntı mı? Gülşen'in Yurtta Aşk Cihanda Aşk şarkısıyla aynı mı? Reynmen Enes Batur'un Dolunay şarkısını çaldığı iddia etti. Peki şarkı çalıntı mı? Enes Batur'un Dolunay şarkısı ve Gülşen'in şarkısı aynı mı? REynmen'den olay hareket.Reynmen yine yaptı yapacağını!Reynmen, dün akşam saatlerinde Enes Batur Dolunay şarkısının sözleriyle gönderme yaptı. Gülşen'in "Elimi de kolumu da bağla hadi" şarkısıyla Enes Batur'un Dolunay şarkısını birleştirdi. Peki Enes Batur'un Dolunay şarkısı ve Gülşen'in Yurtta Aşk Cihanda Aşk şarkısı benziyor mu? Dolunay müziği çalıntı mı?Dolunay şarkısı çalıntı mı?

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!


Reynmen, Enes Batur'un şarkısını nakaratını söylerek Gülşen'in "Elimi De Kolumu da bağla hadi" şarkısına geçiş yaparak fitili ateşledi. Enes Batur'un konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmezken yine hayranlarına rekor için yada sanatçı olmak için bu şarkıyı yapmadım açıklaması geldi. Ancak Reynmen ve Enes Batur kavgalı ve konuşmuyorlar. Bu kavgada Enes Batur'un tarafı olan Youtuber yok denilecek kadar az.Uzmanlardan açıklama bekliyor!Reynmen'in imasından sonra müzikten anlayanların Enes Batur'un Dolunay şarkısı ve Gülşen'in elimi de koluma da bağla Hadi şarkısını notalarına bakıp şarkı çalıntı mı değil mi anlatması beklenecek. Ancak uzun bir zaman Enes Batur Dolunay şarkısı çalıntı mı sorusuna cevap arayacağız.