Enes Batur'un merakla beklenen Dolunay şarkısı görücüyü çıkıyor. Reynmen'in rekor kıran izlenmeleri sonrası Berkcan Güven'in de el attığı müziğe Enes Batur'da giriyor.

Enes Batur'un merakla beklenen Dolunay şarkısı görücüyü çıkıyor. Reynmen'in rekor kıran izlenmeleri sonrası Berkcan Güven'in de el attığı müziğe Enes Batur'da giriyor. Enes Batur'un yeni şarkısı Dolunay'ı canlı olarak yayınlayacak. Peki Dolunay'ı kaç kişi izleyecek? Dolunay ne kadar izlendi?Enes Batur'un Dolunay şarkısı çıkıyor!Çok uzun süredir çalışmalara başlayan Enes Batur, filmlerden gelen başarısını müzikte devam ettirmek istiyor. İddiasını " 1 günde hiç uğraşmadan yaptığımız şarkılar 50-60 milyon dinlendi. Dolunay şarkım 100 milyonu geçecek" açıklaması sonrası hayranları ve rakipleri beklemeye geçti. Uzun süre bu şarkı için çalışan Enes Batur, Reynmen'i geçebilecek mi? Enes Batur müzikte başarılı olursa Youtube tek kralı olabilir. Enes Batur Dolunay ne zaman yayınlanacak?Enes Batur'un Dolunay klibi, şarkısı 19:00'da yayınlanacak. 20 Aralık 2019 cuma günü 19:00'da canlı olarak Enes Batur Dolunay şarkısını ve klibini izleyebilirsiniz. Reynmen'i devirebilecek mi?Youtuber olan Reynmen 2019 Youtube müzik katagorisinde Ela ve Derdim Olsun şarkılarıyla ilk ve ikinci sırada yer alıyor. Enes Batur Dolunay'la tek rakibi olarak gösterilen Reynmen'i yenmeyi başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


Enes Batur Dolunay klibi ne kadar izlendi, kaç izlendi yayınlanır yayınlanmaz cevabı bizde olacak.