Engin Akyürek Uzun Bir Süre Sonra Ekranlara Merhaba Diyor

 Engin Akyürek oynamış olduğu dizilerdeki başarısı ve aynı zamanda da sinema sektöründeki gerçekçi karakter canlandırması ile takipçilerine hayran bırakıyordu. Son olarak bir dijital platform olan Disney Plus için çekilen kaçış isimli projenin başrolünde yer alan ünlü oyuncu Engin Akyürek kendi hikâyesinin bir proje dizisine dönüştürülmesini deneyiminde yaşamış bulunuyor.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı! Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı!

Ünlü oyuncu Engin Akyürek dünyanın birçok farklı ülkesinde çok büyük ilgiye maruz kalan kaçış projesinin hemen ardından Fox TV ekranları için hazırlanan yepyeni bir proje olan benim adım Farah isimli diziyle gündemde yer almaya devam edeceğe benziyor. 16 Haziran 2019 tarihinde ilk bölümü yayınlanan ve çok sevilen sefirin kızı isimli dizisi 2 sezon boyunca televizyon ekranlarında kalmış ve toplamda 52 bölüm çekilmişti.

Engin Akyürek daha sonrasında Neslihan Atagül bu yaşadığım son dönemlerde de Tuğba Büyüküstün ile rol partnerliğini paylaşmıştı. Ünlü oyuncu oynamış olduğu ve 2 bölüm süren sefirin kızı isimli projeden sonra Engin Akyürek ve hayranları onun yeniden televizyon ekranlarında ya da sinema ekranlarında görmek için can atıyordu.

1 Mart Çarşamba Günü Beklenen An Gelecek

 1 Mart Çarşamba günü izleyicileri ile buluşmayı sabırsızlıkla bekleyen Benim Adım Farah projesi çoktan sosyal medya hesapları üzerinden gündem olmayı başardı bile. Demet Özdemir ile birlikte partner rolünde oynayacak olan ünlü oyuncu Engin Akyürek’in hayranları ünlü oyuncunun tekrardan televizyon ekranlarına dönmesini iple çekiyor.

Engin Akyürek’in koyu taraftarları ise ünlü oyuncunun tekrardan televizyon ekranlarında boy göstereceği günü kutlamaya başladı. Sosyal medya hesapları üzerinden çok güçlü bir şekilde kenetlenen Engin Akyürek hayranları ise benim adım Farah dizisinin heyecanı ile binlerce paylaşıma imza attılar.

Başarılı oyuncu olan Engin Akyürek geri dönüyor şeklindeki sayısız paylaşımın neticesinde sosyal medya canla başla 1 Mart Çarşamba akşamını iple çektiği anlaşılıyor sadece Türkiye için değil dünyanın diğer ülkelerinden de bu muhteşem haber alınır alınmaz Engin Akyürek’in hayranları heyecanlarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmayı ihmal etmiyor.