14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus birçok projeye imza atmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü platformda yer alan ünlü oyuncu Engin Akyürek Kaçış dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Platformun lansman gecesinde konuşan başarılı oyuncu Engin Akyürek hem Disney Plus için hem de Kaçış dizisi için neler söyledi merak konusu oldu. İşte detaylar…

Birçok ünlü isim geçtiğimiz gün Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus lansman gecesinde bir araya geldi. Dünyaca ünlü platformun tanıtımında kullanılan ilk yerli yapım Kaçış dizisi başrol oyuncusu Engin Akyürek, tanıtım gecesinde basının sorularını cevaplayarak samimi açıklamalarda bulundu.

3_1280x720-16

Engin Akyürek’ten Kaçış Dizisi Açıklaması!

Türkiye’de yayın hayatına başlayacağını aylar öncesinde ilan eden Disney Plus geçtiğimiz akşam platformda yer alan ünlü isimleri bir araya getirdi. Lansman da yer alan ünlü isimler şıklık yarışına girdi. Disney Plus’ın tanıtım galasında yer alan isimler tercih ettikleri kıyafetler ile göz doldurdu. Lansmanın en çok dikkat çeken isimleri arsında Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Hande Erçel, Demet Özdemir, Pınar Deniz, Cansu Dere ve daha birçok ünlü isim yer aldı.

14 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Disney Plus birçok ünlü isim ile anlaştı. Dünyaca ünlü dijital platformda yer alan ünlüler arasında Atatürk dizisi ile başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli ve güzel oyuncu Songül Öden, Kaçış dizisi ile yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ve güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, El Turco dizisi ile ünlü oyuncu Hande Erçel ile yakışıklı oyuncu Can Yaman, Dünyayla Benim Aramda dizisi ile güzel oyuncu Demet Özdemir, yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy ve güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, Nomen adlı dizide başarılı oyuncu Halit Ergenç, Recep İvedik ile Şahan Gökbakar ve henüz projesi belli olmayan başarılı oyuncu Pınar Deniz gibi ünlü isimler bulunuyor.

5_1280x720-11

Engin Akyürek Disney Plus ve Kaçış Dizisi İçin Neler Söyledi?

Tüm film ve dizi severlerin büyük bir heyecan ile beklediği dünyaca ünlü Disney Plus Türkiye’de yayın hayatına başladı. Platformun tanıtımında kullanılan Kaçış dizisi hem konusu ile hem de başarılı oyuncu kadrosu ile büyük ilgi topladı. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Kaçış dizisi hikayesi ile izleyenleri ekrana kilitleyeceğe benziyor.

Maaşına İsyan Eden AKP'li Vekilin Özlediği İBB'den Kazandığı Para Ortaya Çıktı! AKP'nin İstanbul Kaybı Yine Gündem Oldu! Maaşına İsyan Eden AKP'li Vekilin Özlediği İBB'den Kazandığı Para Ortaya Çıktı! AKP'nin İstanbul Kaybı Yine Gündem Oldu!

O3 Medya ve Same Film imzalı, Yağız Alp Aydın’ın yönetmenliğini yaptığı ve hikayesinin Engin Akyürek’e ait olduğu Kaçış dizisi Disney Plus’ta izleyici ile buluştu. Merakla beklenen dizinin başrolünde yer alan başarılı oyuncu Engin Akyürek dijital platformun tanıtım gecesinde samimi açıklamalarda bulundu.

40 yaşındaki başarılı oyuncu Engin Akyürek yeni projesi için çok iyi tepkiler aldığını ifade ederek heyecanlı olduğunu söyledi. Yakışıklı oyuncu Akyürek, “Kaçış’ın 8 bölümlük bir macerası var. İlk bölümü yayınlandı. 8 bölüm sonra gerçek anlamda seyircinin tepkisini anlamış olacağız. İyi bir iş yaptığımızı düşünüyorum. İnandık hep beraber” şeklinde açıklama yaptı. Öte taraftan ünlü oyuncu Engin Akyürek, “Biz biraz farklı ve yenilikçi bir iş yapmaya çalıştık” ifadelerini kullandı.