Enpara çöktü mü? 17 ağustos 2023 enpara neden giriş yapmıyor. Enpara ne oldu? Enpara müşteri hizmetleri numarası kaç? Enpara neden girmiyor. Enpara ne zaman düzelecek?

Türkiye'nin en çok kullanılan mobil bankacılık uygulaması enpara.com erişim sağlanamıyor. Enpara ne oldu? Enpara çöktü mü? Enpara'ya neden girmiyor merak ediliyor!

Enpara çöktü mü?

17 Ağustos 2023 perşembe günü enpara çöktü mü? Enpara neden girmiyor sorusu yanıt arıyor. Enpara 17 Ağustos perşembe günü an itibariyle çöktü. Mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmak isteyen kullanıcılara "üzgünüz şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" uyarısı veriyor!

enpara giriş yapamıyorum!

Sosyal medyada enpara çökmesiyle kullanıcılar enpara giriş yapamıyorum, enpara ne oldu araması yapmaya başladı. An itibariyle enpara ne zaman düzelecek ve enpara ne zaman açılır sorusu da müşteri hizmetlerinde trend olu.

Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Enpara ve enpara.com çözüm merkezi telefon numarası  0850 222 3663'tür.

Ayçiçek yağı fiyatlarına REKOR ZAM! 1 litresi 150 TL oluyor, son indirimde stok yapın Ayçiçek yağı fiyatlarına REKOR ZAM! 1 litresi 150 TL oluyor, son indirimde stok yapın

Enpara giriş sorunu ve enpara ne zaman açılacak!

17 ağustos 2023 perşembe günü enpara giriş sorunu yaşanması an itibariyle devam ediyor. Enpara yetkilileriyle konuştuğumuzda "Problemin farkındayız, enpara kısa sürede açılacak" yanıtı aldık. ilan365.net olarak enpara'ya 1 saat içerisinde yeniden giriş olacağı öğrendik.

kaynak: ilan365.net