Enpara.com ev hanımlarına 10.000 TL kredi kampanyası başladı

Enpara.com ev hanımlarına 10.000 TL kredi kampanyası başladı. Ev hanımı olan kişilere 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 12.08.2021 - 20:06 12.08.2021 - 20:07 Vural Pars

Ev hanımları, para ihtiyaçları olduğu zaman bankalardan düşük limitli krediler kullanabilmektedirler. Bunun için banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte enpara.com üzerinden 10 bin TL kredi alacağını söyleyebiliriz.

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, bu sistem üzerinden üstelik şubelere gitmeden de kredi kullanacaklardır. Bankadan nasıl kredi alabilirsiniz, hangi şartlarda müşteri olmalısınız dilerseniz şimdi bunlardan bahsedelim.

Enpara.com Kredi Başvurusu Şartları Nedir?

Enpara bankası sadece dijital bir bankadır. Bu banka QNB Finansbank tarafından kurulmuştur. Şubesiz bankacılık olarak hizmet veren enpara.com bankası banka hesabı açtığınızda sizlere ayrıca kredi ve kredi kartı imkanı da vermektedir.

Enpara.com üzerinden başvuru yaptığınızda, banka sizin kimlik numaranızı alacak ve bu şekilde bir otomatik sorgulama yapacaktır. Otomatik sorgulama sonrasında banka sizlere 10 bin TL kredi oluruna bakacak ve bu olur onaylanırsa, hemen kredinizi kullandıracaktır. Başvuru yapacak kişilerin en az 1200 ve üzerinde kredi notunun olması gerekiyor.

Ev hanımı da olsanız, daha önceden bir kredi kartı kullanıyorsanız banka sizlere onay verecektir. Eğer hiç kredi kart gibi ürünler kullanmadıysanız, banka sizlere sadece kart hizmeti verecektir. Bunun için enpara.com kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

6000 tl

Enpara.com Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ev hanımlarına 10.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bu bankada bir hesabınız yoksa, bankanın resmi internet sitesine girerek, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formu doldurduktan sonra cep telefonunuza gelecek mesaj ile kredi sonucunu öğrenebilirsiniz.

Enpara.com bankası 10 bin TL kredi için onay verirse, adresinize gelecek personel ile birlikte en kısa sürede kredinizi kullanabileceksiniz. Eğer bankada bir hesabınız varsa da hafta sonu dahil kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden onaylanan krediler, hemen hesaba aktarılacaktır. Alacağınız 10 bin TL krediyi 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Dileyen müşteriler aldıkları kredilerde 3 ay erteleme de yapabilmektedirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@