Enpara.com yeni haftaya yeni kredi duyurusuyla başladı! 50.000 TL düşük faizli krediye şimdi başvur, anında hesapta!

Enpara.com yeni haftaya yeni kredi duyurusuyla başladı! 50.000 TL düşük faizli krediye şimdi başvur, anında hesapta! Enpara.com ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 20.09.2021 - 09:36 20.09.2021 - 09:36 Volkan Arık

Enpara.com yeni haftaya yeni kredi duyurusuyla başladı! 50.000 TL düşük faizli krediye şimdi başvur, anında hesapta! Para.com bu sabah saatlerinde yeni bir duyuru yayınladı. Herkesin bütçesine hitap edecek kredi kampanyaları ile dikkat çeken ve bankasız Kredi Dönemini başlatan Enpara, 50.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için düşük faizli nakit finansman sağlıyor. Bu sabah saatlerinde Müjdeli haberi veren enpara.com, herhangi bir ek şart istemeden genel bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları doğrultusunda binlerce lirayı hesabınıza yatırıyor. Peki enpara.com bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler? enpara.com kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ekonomik zorluk çeken vatandaşlar, acil nakit para ihtiyaçlarını karşılamak üzere vatandaşların başvurduğu ilk yer bankalar oluyor. Türkiye'de bankasız kredi kampanyaları yapan enpara.com Eylül ayına özel yeni bir kampanyasını daha duyurdu. Bankadan bu sabah saatlerinde yapılan açıklama ile birlikte 50 bin lira üst limitli olan ihtiyaçlarınız için enpara.com dan düşük faizli kredi verileceği ifade edildi. Tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredi taksit sayısı ise 24 olarak bildirildi. Geçtiğimiz günlerde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından alınan kararla bireysel ihtiyaç kredilerinde kredi taksit sayısı 36 Aydan 24 aya düşürülmüştü. Peki enpara.com kredi başvurusu nasıl yapılır? enpara.com ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

enparacom-yeni-haftaya-yeni-kredi-duyurusuyla-basladi-50000-tl-dusuk-faizli-krediye-simdi-basvur-2

EN PARA İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Enpara.com bireysel ihtiyaç kredisi eğitim masrafları, okul masrafları, taşıt, ev ve tüm ihtiyaçlarınız için sağlanıyor. Bankadan bu sabah saatlerinde yapılan açıklamada kredinin 50.000 lira üst limitli olarak kullandırılacağı duyuruldu. Yani 50 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Düşük faizli olarak verilecek olan kredi de faiz oranları açıklanmadı. Çünkü enpara.com üzerinden yapacağınız Kredi başvurularında Kredi notunuz faiz oranlarını etkiliyor. Ayrıca En Para’nın yeni kredi kampanyası 24 ay vadeli olarak veriliyor. Bu karar geçtiğimiz günlerde BDDK rafından alınmış bireysel ihtiyaç kredilerinde taksit sayısı 36 Aydan 24 aya düşürülmüştü.

BAŞVURU ŞARTLARI

Enpara.com bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları da vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bankaya bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin Öncelikle 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor. Aynı zamanda Düzenli bir gelirinizin olması ve kredi notunu düşük olmaması da banka tarafından aranan diğer başvuru şartları.

enparacom-yeni-haftaya-yeni-kredi-duyurusuyla-basladi-50000-tl-dusuk-faizli-krediye-simdi-basvur-3

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Enpara.com bireysel ihtiyaç kredisi başvuruları bankanın resmi internet sitesi üzerinden ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılıyor. İnternet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak isteyenlerin krediler bölümüne gelmesi ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunu tıklaması gerekiyor. Kredi başvurusunu sadece dakikalar içerisinde tamamlayıp dakikalar içinde onay alabilirsiniz. Kredi başvuru onayınız hemen cep telefonunuza gönderiliyor ve kredinizin onay alması halinde de başvurduğunuz tutar hesabınıza yatıyor. Böylece banka şubesine gitmeye gerek olmadan hem kredi başvurusu yapmak hem de kredinizi çekmek mümkün oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@