Çukur 4. sezon 2.

Çukur 4. sezon 2. bölüm fragmanı büyük ses getirdi. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 4. sezon İdris Koçavalı geri dönüyor. Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Çukur'da Ercan Kesal resmen geri döndü.Ercan Kesal Çukur'da!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek


Show TV'nin 4. sezona başlaması beklenen Çukur'da yeni savaşta İdris Koçavalı sürprizi. Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli gibi yıldızların yer aldığı Çukur 4. sezon efsane geliyor. Çukur'da Baba İdris Koçavalı geri dönüyor.Yamaç babasını öldürdüğünü itiraf ediyor!Çukur 4 kardeşin yan yana geldiği sahnede Yamaç, İdris Koçavalı öldürdüğünü itiraf edecek. Bu sahnede bu hafta sete gelen Ercan Kesal'da yer alacak. Baba Koçavalı 4. sezonda sık sık görünecek. Geri dönmeyecek ancak kafayı yiyecek 4 kardeş ve sırayla ölen Koçavalılar arasında İdrid Koçavalı hep görünecek.Ercan Kesal 3 bölümde bir oynayacak!Her 3 bölümde bir sahne anlaşması yapılan Ercan Kesal, Menajerimi Ara dizisiyle beraber kısa kısa TV'de görünmeye devam edecek. Ancak bir daha uzun bir dizi düşünmeyen Ercan Kesal böylelikle hayranlarının az da olsa özlemini dindirecek.