Hükümet, emekliler için maaş ikramiye müjdesini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekliler için olumlu mesajlar verdi. 30 Ekim'e kadar SSK Bağ-Kur emeklileri bayram edecek. Peki emekli kaç TL ikramiye alabilecek? Bu ay sonuna kadar dikkat...

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Emeklilere ikramiye parasının ödeneceği bilgisi büyük sevinç yarattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katkıları ile sağlanacak ödemeye dair detaylar belli oldu. Hükümet milyonlarca emekliyi unutmadı.

Emeklilere Büyük İkramiye!

Bugünden itibaren emekli vatandaşlar için harika bir sürpriz gerçekleşti. Emekli maaşlarını banka ATM'lerinden alanlar için, maaşlarının tamamı kadar ek bir ikramiye ödemesi müjdelendi. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin 30 Ekim 2023'e kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 6 milyondan fazla emekli bu haberle güne neşeyle başladı. Sunulan ikramiye hakkındaki ayrıntılar da paylaşıldı.

SSK Bağ-Kur Emeklisiyseniz 30 Ekim'e Kadar İkramiyenizi Alın

Bu özel ikramiye fırsatından SSK ve Bağ-Kur emeklileri de yararlanabilecek. Temmuz'da gerçekleşen emekli maaşı zammından sonra bankalar, bu ek ödemeye odaklandılar. Temmuz ayındaki zammın bazı beklentileri karşılamamasından sonra, sunulan bu ek ikramiye, emekli vatandaşlara adeta bir moral aşısı oldu. Bankaların sunduğu bu promosyon ödemesinden, emekli maaşını belirledikleri banka aracılığıyla alanlar faydalanabilecek. Bankaların sunduğu promosyon miktarı, maaşın tutarına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Emekli vatandaşlar için sunulan bu özel promosyon kampanyası bugün itibariyle başladı ve 30 Ekim 2023 tarihine kadar başvurular devam edecek.