Erdoğan, bu kez Oğuzhan Asiltürk'le iftar yaptı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi'nin Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Millî Görüş Vakfı (MGV) Başkanı Oğuzhan Asiltürk'le birlikte iftar yaptı.

Güncel 22.04.2021 - 06:29 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Şehit aileleri, polis memurları ve vatandaşlarla bu yılki Ramazan ayının ilk iftarlarında bir araya gelen Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasilerden ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli ile iftar yapmıştı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan bu kez iftarda Saadet Partisi'nin YİK (Yüksek İstişare Kurulu) Başkanı ve MGV (Milli Görüş Vakfı) Başkanı Oğuzhan Asiltürk'le Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Oğuzhan Asıltürk, ezan saatine kadar sohbet ettikten sonra beraber iftar yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan ile Oğuzhan Asiltürk'ün birlikte yaptığı iftar, Cumhurbaşkanlığı'nın resmî Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

Evinde ziyaretine gitmişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılının Ocak ayı içinde Saadet Partisi'nin YİK (Yüksek İstişare Kurulu) Başkanı Oğuzhan Asiltürk'e, bizzat evine giderek ziyarette bulunmuştu.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@