Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına online olarak katıldı ve gündemin önemli konu başlıklarına dair önemli değerlendirmelerde bulundu. CHP'de ortaya çıkan taciz vakalarının bazı kişiler tarafından üstünün örtülmey

16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu! 16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına online olarak katıldı ve gündemin önemli konu başlıklarına dair önemli değerlendirmelerde bulundu. CHP'de ortaya çıkan taciz vakalarının bazı kişiler tarafından üstünün örtülmeye çalışıldığını aktaran Erdoğan, CHP yönetimini üç maymunu oynamakla eleştirdi. Erdoğan, başka meseleler söz konusu olduğunda sosyal medyada fırtınalar estiren bazı kişilerin bu taciz olayları karşısında sessiz olduğunu hatırlattı.


Kılıçdaroğlu'nun çiftçi ve öğretmenlerle ilgili ifadelerine tepki!


Aralık ayının son günlerinde yaptığı bir konuşmada çiftçilere seslenen CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendi ellerinin AK Parti'ye oy veren çiftçilerin yakasıda olacağını belirtmişti. Kılıçdaroğlu, önceki aylarda yaptığı bir konuşmada da AK Parti'ye oy veren öğretmenleri gerçek öğretmen olarak kabul edemeyeceğini söylemişti.Kılıçdaroğlu'nun bir hayli tepki çeken bu konuşmalarına değinen Erdoğan, CHP zihniyetinin kendine oy vermeyenlere olan bakış açısının bu ifadelerle gözler önüne serildiğini kaydetti. Türkiye'nin çiftçisine, öğretmenine ve polisine dil uzatan CHP'yi sert dille eleştiren Erdoğan, bu zihniyetin hangi örgüt mensubu olduğunu ve neyin militanı olduğunu merak ettiğini dile getirdi.

2023 seçiminde hedef hem Meclis hem Cumhurbaşkanlığı!


2023 seçimlerine tüm güçleriyle hazırlandıklarını kaydeden Erdoğan, hem TBMM'deki çoğunluğu hem de Cumhurbaşkanlığını bir kez daha kazanacaklarını söyledi. AK Parti'nin siyasal bir kariyer kurumu olmadığını ifade eden Erdoğan, hizmette bulunmayan hiç kimsenin partide yeri olmadığını aktardı. 2021 yılında büyük atılımlar gerçekleştirileceğini kaydeden Erdoğan, 2023'e kadar geçen dönemin yenilik ve atılım dönemi olacağını belirtti.