Cumhurbaşkanı Erdoğan, sığınmacılara ilişkin yeni açıklamalarını yaptı...

Erdoğan bu defa da, "Sığınmacılara kapılarımız sonuna kadar açık. Suriye'den savaştan çıkıp ülkemize sığınan bu kardeşlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Onları asla bu topraklardan kovmayız, kovmayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen MÜSİAD 32. Kuruluş Yıl Dönümü Programı ve Geleneksel MÜSİAD Türkiye’nin Gücü Ödülleri'nde konuşurken, yeni kararını açıkladı.

Erdoğan, sığınmacı sorunu ve Suriyelilerin geri dönüşü hakkında yine fikir değiştirdi ve "Biz muhacirlik ve ensar kelimesinin ne olduğunu bilen bir kültürüz. Suriye'den savaştan çıkıp ülkemize sığınan bu kardeşlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Bizim kapımız açık, onlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları da söyledi;

Alper GÖKTÜRK on Twitter:

“Birilerinin kalkıp ülkemize hicret eden ama Suriye, ama Afganistan, ama Irak, İran fark etmiyor biz muhacirlik ve ensar olma kabiliyetinin ne olduğunu en iyi bilen bir kültürün mensuplarıyız. Muhacirlik, ensar nedir? Bunu anlamayan bilmeyenlerle bizim işimiz yok. Biz bu yolda aynı anlayışla devam ediyoruz. Suriye'den savaştan çıkıp ülkemize sığınan bu kardeşlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız Bay Kemal. Siz ne derseniz deyin biz ordayız. Biz bu konutları da onun için yapıyoruz. Kendileri arzu ettikleri zaman vatanlarına dönebilirler. Biz onları asla bu topraklardan kovmayız ve kovmayacağız da bunu bilesin”