Star Tv'nin yeni dizisi kod adı Suçlu dizisinde partnerler belli oldu. Erkan Petekkaya'non partneri Nehir Erdoğan oldu.

Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi Kod Adı Suçlu için çalışmalar devam ediyor. Dizinin kadın oyuncusu da belli oldu. 

Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı! Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı!

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karkateri ile adından söz ettiren ancak sonradan Acun Ilıcalı'ya söylediği sözler sonrası tv8'deki işine son verilmişti.

Erkan Petekkaya ara vermeden yeni diziye başlıyor. Star Tv'de ekrana gelecek olan Suçlu dizisine hazırlanan Petekkaya'nın partner krizi nihayet son buldu.

Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi Kod Adı Suçlu'da partneri son olarak TRT'de ekrana gelen Benim Adım Melek dizisinde boy gösteren Nehir Erdoğan oldu. Dizideki kadın başrol için Songül Öden'in adı geçiyordu ancak son dakika açıklaması ile o ismin Nehir Erdoğan olduğu açıklandı. 

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya uyumu merakla beklenirken Suçlu dizisi Star Tv'de ekrana gelecek. Kod Adı Suçlu dizisi için cast çalışmaları devam ediyor.

Suçlu dizisinde Erkan Petakkaya bir emniyet amirini canladıracak. Nehir Erdoğan'ın ise canlandıracağı rol için henüz bir bigli geçilmedi.

Nehir Erdoğan ile Erkan Petakkaya partnerliği için sosyal medyada şimdiden çokça yorum yapıldı. İkilnin nasıl bir görüntü vereceği merakla bekleniyor.