Girilecek yaşın sayısına göre pasta üzerine dizilmiş mumlar, parlak parti şapkaları, bol kahkaha getiren sohbetler, tüm gün kontrol edilen ve susmayan telefonlar evet sanırım birilerinin doğum günü!

Girilecek yaşın sayısına göre pasta üzerine dizilmiş mumlar, parlak parti şapkaları, bol kahkaha getiren sohbetler, tüm gün kontrol edilen ve susmayan telefonlar evet sanırım birilerinin doğum günü! Bunlar genellikle doğum günlerinin klasik ancak eğlenceli kısımlarıdır. Sosyal medyada tüm yakınlarınızın gönderilerini süsleyen fotoğraflar ve sevgi dolu kutlamalar da dahil. Peki siz tüm bunlar dışında doğum günlerinizin nasıl kutlanmasını isterdiniz? Daha doğrusu nasıl bir hediyeyle doğum gününüze fark katmak isterdiniz? Son model bir araba, güzel bir ev, hayal ettiğiniz bilgisayar.. Evet bunlar yakınlarınızdan bekleyeceğiniz ya da yakınlarınıza alabileceğiniz harika hediyeler olabilirdi ancak sanırım biraz fantastik beklentiler olurdu. Ancak sıradanlığı da artık kesinlikle kaldırabileceğinizi düşünmüyorsunuz. Biraz heyecan ve değişiklik istiyorsunuz özellikle hediye beğendirmekten korktuğunuz, sevdiğiniz erkeklere hediye etmek konusunda. Doğum günü kutlamalarına yepyeni bir soluk getirecek, hediye ve sürprizler bodo.com mağazasında!

Erkeğe doğum günü için hediye tavsiyeleri

Erkekler heyecanı, özgür hissetmeyi, eğlenmeyi, adrenalin duymayı, doğayı ve hayatı hissetmeyi severler. Bunun yanında teknoloji, silahlar, çeşitli sporlar, araçlar ve sürüş sporları çoğu için yaşam tarzını belirleyen alanlardan olur. Her hafta kürek çekmeye giden arkadaşınıza yeni bir şort hediye etmek oldukça nazik bir davranış olur ancak ilk kez deneyip hobileri arasına ekleyebileceği, ‘’Rüzgar Sörfü Deneme Dersi’’, işte bu cidden inanılmaz olur! Hayal gücünün sınırlarını aşıp insanların farklılık beklentilerine gerçek ve orijinal bir karşılık veren, bodo.com deneyimleri inanılmaz https://bodo.com/tr/hediyeler/erkege/! Yalnızca nerede olmaktan, nelerle meşgul olmaktan sevdiğini ya da o dönemde ona iyi geleceğini bildiğiniz etkinlikleri gözden geçirin. Bu kısımda bodo’da ki kategoriler kısmı ana temanız konusunda size hızlı bir yardım sağlayacaktır. Bu benzersiz deneyimlerden arkadaş gruplarına hitap edenlerinden seçerseniz doğum günü kutlamasını da farklı yerlerde, değişik aktivitelerle ve bolca keyif alarak geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Erkeğe doğum gününde alınabilecek en güzel hediye

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor

Evet, burada hediye seçmek oldukça kolay çünkü alacağınız kişiye hitap edebilecek seçenekler mutlaka karşınıza çıkacaktır ve bunlar sizi kararsızlığa düşürmez, mavi mi yoksa siyah ‘’Karting’’ mi? Gibi ikilemlerde kalmazsınız. Babanız, Off road çok merak ettiği için aldığı aracı henüz kullanmadıysa, ‘’Kendi Aracınız ile Off Road Sürüş Eğitimi’’ sunun. Korku hikayeleri, filmleri, dizileri onun hayatının parçası ise ‘’Korku Evi Oyunu’’ tam kankanıza göre. Yeni çıkan silahları bile yakından takip edenler için ‘’Kişiye Özel Temel Atış Eğitimi’’. Sevgilinizin bu yılki doğum günü istediği gibi sessiz ve romantik olsun, ‘’Romantik Yat Gezisi’’ ile birlikte baş başa kutlayın. Kocanızın bilgisayar başında oturmaktan kaynaklı sırt ağrılarına, doğum gününde birlikte deneyimleyebileceğiniz terapilerle çözüm sunun, hem de sürpriz yapmış olun, ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Aroma Masajı’’. bodo sınırsız yenilikleriyle sizinle!