Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı sonrası istifa etti! Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, maçın son dündüğü çalar çalmaz istifasını verdi! Erol Bulut istifasının kabul edildiği öğrenildi! Erol Bulut istifa etti!

Fenerbahçe Ümraniyespor canlı izle Bein Sports ligtv FB Ümraniye jestyayın selcuksports canlı maç izle Fenerbahçe Ümraniyespor canlı izle Bein Sports ligtv FB Ümraniye jestyayın selcuksports canlı maç izle
Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı sonrası istifa etti! Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, maçın son dündüğü çalar çalmaz istifasını verdi! Erol Bulut istifasının kabul edildiği öğrenildi!

Erol Bulut istifa etti!

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut istifa etti! Maç biter bitmez Emre Belözoğlu ile biraraya gelen Erol Bulut'un istifası Sarı Lacıvertliler yönetim tarafından kabul edildi! Erol Bulut bu akşam Samandıra tesislerinde ayrılacak!

Caner Erkin inadı bitirdi!

Hem yenilen golde, hem sayılmayan gollerin hepsinde sol kanattan gelen Gençlerbirliği golleri de oradan buldu. Novak sakatlanması sonrası İrfan Can Kahveci'yi oyuna alan ve Caner Erkin inadı yüzünden 3 puandan ve şampiyonluktan olan Erol Bulut, hem Caner'i kaybetti, hem Fenerbahçe teknik direktörlük koltuğunu kaybetti!

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü için Daum ve İsmail Kartal ismi geçiyor. Yardımcı teknik direktörlerden alt yapıda bir isim göstermelik olarak takımın başına geçip Emre Belözoğlu sahaya inme ihtimali de var ancak ilk gelen bilgi Daum'la yüksek ihtimal anlaşıldı!

İstifa etmese kovulacaktı!Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, istifa etemse kovulacaktı! Kendi istifa etmesi hem Emre Belözoğlu hem Ali Koç'u rahatlattı! Gençlerbirliği 21 yıl sonra Kadıköy'de kazanarak takımı hem şampiyonluktan etti, hem Erol Bulut'u kovdurdu!