Erol Köse'den tartışma yaratacak açıklamalar. Erol Köse az önce Clubhouse’ta Sabancı Holding’in yönetim kurulu başkanı olan 65 yaşındaki Güler Sabancı’nın bir LGBT üyesi olduğunu ve 40 yaşındaki sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşadığını iddia etti. Güler Sabancı ve Eda Taşpınar aşk mı yaşıyor? Güler Sabancı ve Eda Taşpınar LGBTİ mi? Güler Sabancı ve Eda Taşpınar lezbiyen mi?

Şok açıklama! Erol Köse yine gündeme damga vuran bir iddia ile geçti. Yaptığı açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken Erol Köse, bu sefer bomba bir açıklamaya imza attı.

Son zamanların popüler sosyal medya uygulaması Clubhouse'da bir odaya katılan Erol Köse, Sabancı Holding’in yönetim kurulu başkanı olan 65 yaşındaki Güler Sabancı ve sosyetik güzel Eda Taşpınar hakkında bomba şeyler söyledi!

Erol Köse, Clubhouse’ta Sabancı Holding’in yönetim kurulu başkanı olan 65 yaşındaki Güler Sabancı’nın bir LGBT üyesi olduğunu ve 40 yaşındaki sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşadığını iddia etti.

Erol Köse'nin iddiaları kısa sürede Twitter'da gündem oldu. Erol Köse'nin açıklamalarına cemiyet dünyasından henüz bir yanıt gelmezken, Erol Köse'nin yine davalık olması bekleniyor.

YİNE DAVALIK OLACAK!

Yaptığı açıklamalarla sık sık ünlüler tarafından dava edilen Erol Köse bu sefer karşısına cemiyet dünyasını aldı. Neler olacağı şimdiden merak ediliyor.

Bugüne kadar Erol Köse, Gülben Ergen, Hülya Avşar, Didem Soydan, Çağla Şıkel, Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği ve eski eşi Fulden Köse gibi isimler tarafından dava edilmişti.