Ertuğrul Gazi geri dönüyor. Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi geri dönecek! Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Gazi rolüyle Engin Altan Düzyatan bekleniyor.

Son dakika! Emeklilere Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar NAKİT Ödeme Verilecek! Son dakika! Emeklilere Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar NAKİT Ödeme Verilecek!

Ertuğrul Gazi geri dönüyor. Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi geri dönecek! Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Gazi rolüyle Engin Altan Düzyatan bekleniyor. Dizinin yapımcısıyla el sıkışan Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisine transfer oluyor. Ertuğrul Gazi ne zaman dönüyor?Kuruluş Osman'da 2020'de Ertuğrul Gazi sürprizi. Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Gazi karakteriyle Kuruluş Osman dizisine konuk oyuncu olacak. Daha önce düşünmüyorum dan konuşulura gelen muhabbette Ertuğrul Gazi resmen dönüyor. Hem Osman gazi, hem Bamsı Ertuğrul Gazi'nin döneceğini açıkladı. Ertuğrul Bey Obaya dönünce denilerek selam çakılması, Kurşun dizisi bitmesinin ardından kesinleşti. Ertuğrul Bey Kuruluş Osman dizisinde erken oynayacak!Engin Altan Düzyatan imzayı attı!Kuruluş Osman dizisinde Burak Özçivit'in yer aldığı sevilen dizi yüksek izlenmleri nedeniyle kanalın en çok kazandığı işlerden biri. Bu sebeple Kuruluş Osman'a bir başrol daha gelecek. Engin Altan Düzyatan sadece 3-4 bölümlük bir anlaşma sağlayacak. Ancak 2020'nin sonlarına da bulabilir. 90 küsür yaşında vefat eden Ertuğrul Gazi en yaşlı anlarında ve Osmanlı kurulmasına yakın bir dönemde diziye gelecek. Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisine dönüş tarihi gelir gelmez sizlerle paylaşılacak. Ancak net bir bilgi verelim; Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisi haricinde çok uzun bir süre ekranlarda yer almayacak. Kurşun dizisini erken kabul ettiği için pişmanlığı sürüyor.