Süper Lig'de 30. hafta maçında Erzurumspor Trabzonspor 0-0 berabere kaldı! Süper Lig'de haftanın güzel ve gollü olması beklenen maçı 0-0 berabere bitti! Erzurumspor Trabzonspor özeti! Erzurumspor Trabzonspor 0-0 maç özeti izle! Erzurumspor Trabzonspor 0

Fenerbahçe'ye Ukraynalıların Protestosu Damga Vurdu! Cevapları Ağır Oldu! Fenerbahçe'ye Ukraynalıların Protestosu Damga Vurdu! Cevapları Ağır Oldu!
Süper Lig'de 30. hafta maçında Erzurumspor Trabzonspor 0-0 berabere kaldı! Süper Lig'de haftanın güzel ve gollü olması beklenen maçı 0-0 berabere bitti! Erzurumspor Trabzonspor özeti! Erzurumspor Trabzonspor 0-0 maç özeti izle!

Erzurumspor Trabzonspor 0-0 maç özeti!

Süper Lig'de oynanan Erzurumspor Trabzonspor maçında gol sesi çıkmadı. 90 dakika etkili olan ekip Trabzonspor Nwakaeme ve Bakatekas'la gole yaklaştı. Ancak karşılaşmada gol sesi çıkmadı! Erzurumspor Trabzonspor 0-0 maç  sona erdi!

Trabzonspor bu beraberlikle puanı 52 yükselti ve Alanyaspor'da 3 puan önde Avrupa macerasında öne gidiyor.Erzurumspor 27 puana yükselerek 19. sırada yer aldı. Erzurumspor Denizlispor ve Gençlerbirliği ile düşmenin en büyük adayı.

Erzurumspor 5 maçtır kazanamıyor!

Düşmenin en büyük adayı Erzurumspor 5 maçtır kazanamıyor! Erzurumspor düşmek üzere!

Trabzonspor 4 maçta 4 puan!

Trabzonspor son 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak Fenerbahçe maçı sonrası tüm serisini kaybetti.