Yeni taciz iddiası bu defa da Sultanbeyli’yi karıştırdı. Kalabalığı dağıtmak için polis havaya ateş açmak zorunda kaldı...

Sultanbeyli'de bir genç kızın girdiği telefoncuda tacize uğradığı iddiası genç kızın yakınları mahalleyi savaş alanına çevirmesine sebep oldu.

Şüpheli gözaltına alınırken, yaşananlar mahalle sakinleri tarafından cep telefonu kameralarına kaydedilerek servis edildi.

Necip Fazıl Mahallesi Antalya Caddesi üzerinde meydana gelen olayda iddiaya göre, 17 yaşındaki genç kız bir telefoncuya girdi ve dükkan sahibi tarafından taciz edilmek istenen genç kız çığlık atarak dükkandan ayrıldı.

Genç kızın yakınları ve mahalle sakinleri ise dükkanın bulunduğu caddeye koşarken telefoncu dükkanının camları kırıldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilerek şüpheli gözaltına alındı.

Öfkeli mahalle sakinleri sakinleşmeyince gerginlik yaşandı ve ekipler, gaz kullanarak ve havaya ateş ederek kalabalığı dağıtmaya çalıştı.

Olayla ilgili Sultanbeyli Kaymakamlığı yaptığı açıklamada "İlçemiz halkından T.S adlı vatandaşımız, 2004 doğumlu kızı N.S'nin; (V.U) adlı vatandaş tarafından işyerinde taciz edildiği iddiasında bulunmuştur. Şüpheli, güvenlik güçlerimizce yakalanarak hakkında adli işlem başlatılmıştır" dedi.

Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak! Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak!