Son Dakika Esenyurt'ta rezalet görüntüler. Esenyurt'ta bir camide namaz kılan çocuğa bir kaç Suriyeli tarafından taciz edildi. O anların videosu an ve an kameraya yansıdı. Esenyurt tüm gece ayakta tutan infial görüntüler Türkiye'yi salladı.

Ekonomik Kriz "Halkın" Çocuklarını da Vurdu! Çocuklar "Tatile" Değil İşe Çıktı! Ekonomik Kriz "Halkın" Çocuklarını da Vurdu! Çocuklar "Tatile" Değil İşe Çıktı!

Esenyurt'ta Suriyeliler çocuk yaşta bir kişiye taciz giriminde bulundu. Tüm gece sosyal medyayı sallayan ve vatandaşların barikat kurarak Suriyelileri çıkartmadığı olay gece 4 sularında çözüldü. Olaya polis ekiplerin müdahale etmesiyle Suriyililer oradan çıkartıldı.

Esenyurt çocuğa taciz videosu var

Son Dakika Esenyurt'ta bir kaç suriyeli camide namaz kılan erkek çocuğuna taciz ettiği iddiasıyla halk ayaklandı. Polisin şüphelileri link girişiminden son anda kurtardığı olay şok etti!

Esenyurt'ta çocuğa taciz nerede oldu?

Esenyurt'ta meydana gelen görüntüler Esenyurt bulut camii de gerçekleşti

Suriyeli bir kaç kişinin olduğu olayda tcavüz edilen ise küçük bir kız çocuğu olduğu iddia ediliyor.

Esenyyrt'ta çocuklara taciz eden kişiler camiye saklandı!

Gece yarısı çözülen olayda Esenyurt sapıklar ceza alacak ancak Esenyurt halen olaylar sürüyor.

Bazı kaynaklar taciz edilen çocuğun kız çocuğu bazıları erkek çocuğu olduğunu dile getiriyor. Esenyurt'ta yaşanan sıra dışı olay sonrası video görüntüleri de geliyor.