Dünya bu olayı konuşuyor. Eşi benzeri görülmemiş olay İsviçre’de yaşandı. 20 yaşındaki bir genç mastürbasyon nedeniyle akciğer yağlanması geçirerek hastaneye kaldırıldı. Durumu ciddi olan gencin yoğun bakımda tedavi altına alındığı öğrenildi.

Eşi benzeri görülmemiş olay dünyanın gündemine oturdu. İsviçre’de Yaşayan 20 yaşındaki bir genç, Mastürbasyon nedeniyle nadiren görülen bir akciğer yaralanması geçirdi. 20 yaşındaki gencin mastürbasyon yaptığı sırada göğüs ağrısı yaşamaya başladığı ve nefes almakta güçlük çekerek hastaneye başvurduğu öğrenildi. Yapılan incelemeler sonucunda göğüs kafesinde hava sıkıştığı ve neredeyse ölmek üzere olduğu tespit edilen adam aynı zamanda mastürbasyon sırasında akciğer yaralanması geçiren ilk kişi olarak hastane kayıtlarına da geçti.

Türünün ilk örneği olarak kayıtlara geçti

Alınan bilgiye göre 20 yaşındaki İsveçli genç mastürbasyon yaparken korkunç bir kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan gencin ismi açıklanmazken yaşananlarda kayıtlara türünün ilk örneği olarak yansıdı. Olay ise 20 yaşındaki gencin evde mastürbasyon yaptığı sırada denk geldiği nokta genç adam evinde mastürbasyon yaparken daha çok egzersiz ya da şiddetli öksürük nöbetlerinin yol açtığı Nadir bir akciğer yağlanması geçirdi. Hastanın akciğerlerine hala sıkıştığı ve bu nedenle göğüs ağrısına sebep olduğu tespit edilirken yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

Acilen Kamu ve Özelde En Fazla Bu Mesleklere İhtiyaç Var: Güvenlik, Temizlik, Satış Danışmanı, Büro Memuru... Acilen Kamu ve Özelde En Fazla Bu Mesleklere İhtiyaç Var: Güvenlik, Temizlik, Satış Danışmanı, Büro Memuru...

Daha önce hiç görülmedi

İsviçre'de bulunan Kanton Hastanesinde Tedavi altına alınan hastayı tedavi eden sağlık görevlileri de vakanın olağandışı olduğunu söylüyor. Ayrıca sıra dışı bu olay radyoloji raporları dergisinde yayınlandı. Hastanın hastaneye şiddetli nefes darlığı ile geldiği belirtilirken doktorlara yaptığı açıklamada mastürbasyon yaptığı sırada Keskin bir göğüs ağrısının başladığını söylediği aktarıldı. Uzmanlar ise daha önce cinsel ilişki sırasında benzer şikayetler yaşayan hastalar olduğunu belirtirken mastürbasyon yapan bir kişi de ilk kez böyle bir duruma rastladıklarını söylüyor. İsviçreli genç 4 gün yoğun bakımda tedavi altında tutulduktan sonra hastaneden taburcu edildi.