Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz ay uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Ünlü sunucu Ece Erken sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolarla yaşadığı acıyı anlatmıştı. Ece Erken eşinin ölümünden günler sonra ilk kez objektiflere yansıdı.

Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz yıl haziran ayında evlendiği avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu geçtiğimiz ay uğradığı silahlı saldırı sonucunda kaybetmişti. Ece Erken, eşinin ölümüyle yıkılırken sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla katillerin kim olduğunu gözler önüne sermişti. Katillerin yakalanması ile birlikte sessizliğe bürünen Ece Erken gazeteciler tarafından ilk kez görüntülendi.

Günler sonra ilk kez dışarı çıktı

Ünlü sunucu Ece Erken eşinin ölümünden günler sonra ilk kez dışarı çıktı ve İstinye Park'ta bulunan bir restorana gitti. Gazetecilerin konuşmak istediği Ece Erken, özellikle katıldıkları programda kendisi ile ilgili yorum yapan Seyhan Soylu ve Nihat Doğan hakkında aldırdığı konuşma yasağı sorulunca sessizliğe büründü.

esi-safak-mahmutyazicioglunu-kaybeden-ece-erken-derken-gunler-sonra-ilk-kez-goruntulendi-2

Gözden kaçırmayın

‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi? ‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi?

Hızlıca AVM'den uzaklaştı

Eşinin ölümü sonrasında Doğum günler geçiren Ece Erken gazetecilerin soruları üzerine hızlı adımlarla aracına bindi ve alışveriş merkezinden ayrıldı. Ece Erken geçtiğimiz günlerde eşi için mevlit okutmuş ve çıkışta ise katillerin cezasını çekmesini istediğini söylemişti.