Eşinin ikinci kez ihanet ettiği Kibariye üç maymunu oynuyor: Gözümle görmeden inanmam

Şarkıcı Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık bir kez daha ihanet iddiaları ile gündemde. Kibariye ise ihaneti kabul etmiyor ve gözümle görmeden inanmam diyor.

Magazin 09.06.2021 - 12:19 09.06.2021 - 12:23 Volkan Arık

Ünlü şarkıcı Kibariye'nin kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık daha önce de ihanet iddiaları ile magazin gündemini çal kalmıştı. Kibariye'nin eşi Ali küçükbalçık bir kez daha ihanet iddiaları ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Daha önceki ihaneti affeden Kibariye bir günlük kaçamak için boşanma yapacağını söylemiş Önemli olan sağlık demişti. Ünlü şarkıcının eşi bir kez daha kaçamak yaparken görüntülenirken Kibariye'nin ihanet hakkındaki açıklamaları ise şok etkisi yarattı.

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık tatil yaptığı otelde geçtiğimiz günlerde bir kadınla el ele yürürken görüntülendi. Ali küçükbalçık ın bu görüntüleri magazin basınına bomba gibi düşerken aynı zamanda Kibariye'nin bu konuda ne diyeceği merak edilmeye başlandı. Çünkü ünlü şarkıcı Kibariye daha önce eşinin ihanetini affetmiş bir gecelik kaçamak için ilişkisini bozmayacağını söylemişti. Ali Küçükbalçık bu olayın ardından da uslanmadı ve bir kez daha ihanet iddiaları ile magazin basınına düştü.

ALİ KÜÇÜKBALÇIK BİR KEZ DAHA İHANET ETTİ

Ali Küçükbalçık eşine bir kez daha ihanet ederken magazin basını bu görüntülerle çalkalandı. Ünlü şarkıcı Kibariye çalışmaya devam ederken kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık bir kadınla tatil yaptığı otelde el ele yürürken görüntülendi.

esinin-ikinci-kez-ihanet-ettigi-kibariye

KİBARİYE'DEN SON DAKİKA İHANET AÇIKLAMASI

Şarkıcı Kibariye ise Uçankuş TV'de yayınlanan ve magazin basınına bomba gibi düşen bu görüntüler sonrasında programa telefonla bağlandı. Daha önce de eşinin ihanetini affeden Kibariye görüntüleri gözüyle görmediğini kadının belki iş arkadaşı olduğunu söyleyerek yeniden eşini savundu.

DAHA ÖNCE DE İHANETİ AFFETMİŞTİ

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık daha önce de bir kadınla görüntülenmişti. Ancak ünlü şarkıcı Kibariye tek gecelik bir kaçamak için evliliğini bozmayacağını yuvasını yıkmayacağını söyleyerek eşini affetmiş ti. Ali küçükbalçık bir kez daha ihanet iddiaları ile magazin basınının gündemine gelirken sosyal medyada ise uslanmıyor yorumları yapıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@