Evlilik programlarının sona ermesinin ardından sosyal medya fenomeni haline gelen ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile bir dargın bir barışık devam eden ilişkisiyle gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak eşiyle boşanacaklarını açıklayan

Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu! Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu!

Evlilik programlarının sona ermesinin ardından sosyal medya fenomeni haline gelen ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile bir dargın bir barışık devam eden ilişkisiyle gündeme gelmeye devam ediyor.


Son olarak eşiyle boşanacaklarını açıklayan Hanife, mini etekli ve göğüs dekolteli pozlarını paylaşmasıyla adından söz ettiriyordu.

Pozları sebebiyle tepki çeken Hanife Gürdal, "Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın" demiş, kocasıyla barıştıktan sonra fotoğrafını da Instagram'dan kaldırdı.


"BASKI ALTINDA KALDIM"


Hanife, katıldığı bir programda ise eşi Kemal Ayvaz’ın ailesinin kendisini istemediğini, Kemal’in ailesinin baskısı altında kaldığını ve Ayvaz’ın ailesine karşı kendisini korumadığını ifade etmişti.

Tüm bu yaşananların ardından eşiyle arasını düzelten Hanife, mutluluk paylaşımlarına devam ediyor. Aşka gelen ünlü isim eşiyle el ele paylaştığı fotoğrafını 'Aşktan Öte' notuyla paylaştı.

HANİFE'DEN YATAK POZU


Hanife Gürdal, son olarak eşiyle yatakta verdiği poz paylaştı. Gürdal'ın takipçileri, "Her anını paylaşmak zorunda değilsin" diyerek fenomen ismi uyardı.